Ana SayfaDizilerAziz 19. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Efnan Aziz'in Başında Gözyaşı Döküyor!

İlgili Postlar

Aziz 19. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Efnan Aziz’in Başında Gözyaşı Döküyor!

Show Tv’nin izleyicileri ekrana kilitleyen dizisi Aziz, 19. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Aziz, yaralı bir şekilde tedavi edilmeli bekler. Hekim, gereken müdahaleyi yapar. Ama, Aziz’ın kalbi durur. Piere, Ankara’dan gelen Hekim’i, alıp kaçırır. Efnan’a, eğer kendisiyle bir gece birlikte olursa Aziz’i kurtaracağını söyler. Aziz 19. bölüm 1. ön izlemesi yayınlandı. Efnan, Aziz’in başında gözyaşı döküyor.

Cuma Dizileri 2021

Efnan Aziz’in Başında Gözyaşı Döküyor!

Aziz 19. bölüm 1. ön izlemesinde; Aziz’in bir an evvel iyileşmesi için herkes seferber oluyor. Ankara Aziz’e bir hekim gönderiyor. Hekimin gelmesini beklerken Efnan, Aziz’in başından bir an olsun ayrılmıyor ve onun bir an evvel iyileşmesi için dua ediyor.

İşte Aziz 19. bölüm 1. ön izleme…

AZİZ 18. BÖLÜM ÖZETİ!

Efnan, özgürlüğüne kavuştuktan sonra Aziz’le birlikte mahkemeden çıkar. Aziz, iki gün sonra düğününün olacağını açıklayıp herkesi düğününe davet eder. Adem’in kıskançlığı dengesini bozar. Düğün hazırlıkları başlar. Nigar, tüm alışverişi ve düğün hazırlıklarını üstlenir.

Dilruba, gerdanlığını Aziz’den Efnan’a vermesini ister. Efnan’ın gerdanlığı onun cebinde gördüğünü söyler. Aziz ise, Dilruba’ya onun olan hiçbir şeyi başkasına vermemesini söyleyip gerdanlığı almaz. Bir fırsatını bulup Dilruba’ya, Adem’le kendisini korumak için evlendiğini bildiğini söyler. Dilruba ise, evliliğinin onunla bir alakası olmadığını söyleyip inkar eder.

Galip, Piere’nin yanına gidip onun dediğini yapıp Aziz’e şahitlik etmediğini dostluklarının yeniden başlamasını istediğini söyler. Piere ise, mahkemeyi kaybettiği için onunla dost olamayacağını söyleyip icra olayından da vazgeçmez. Galip’in dükkanına icra memurları geliyor ve ne var ne yok alıp götürür.

Aziz, amcasının yanına gidip ona yardım etmek istediğini, eskisi gibi amca yeğen olmak istediğini söyleyip ondan kendi atölyesinin başına geçmesini ister. Galip de kabul eder. Bu duruma Adem çok bozulur. Dilruba’nın Aziz’le konuştuğunu gören Adem deliye döner. Dilruba’yla tartışır ve onu itip başından yaralanmasına neden olur.

Dilruba, Adem’den ayrılıp annesine sığınmak ister. Ama annesi ondan, kendisine güvenmemesini ister. Aziz, Adem’in bardaki kadınla münasebetini görür. Dilruba’nın da mutsuz olduğunu görüp bu duruma neden olduğu için çok üzülür. Milletler meclisinde Hatay’ın özgürlüğünün konuşulacağı haberi gelir.

Piere, Türklerin bayrak taşımalarını bırak üzerilerinde kırmızı bir şey taşımalarına bile müsaade etmez. Kırmızı mendil taşıdığı için tutuklanan Hüseyin’i gören Aziz, onu Fransız askerlerinin elinden kurtarıyor. Hasta bir kardeşi olduğunu duyunca da onu yanına alır. Piere, Hüseyin’e bir silah verip Aziz’in düğününde Papaz’ı öldürmesini ister.

Kına gecesinin ardından düğün günü gelir. Aziz, Hatice ananın evinden Efnan’ı almak ister. Efnan’ın babası gelip kızına Piere’nin verdiği yüzüğü kendi almış gibi hediye eder ve ona oralardan gideceğini söyler. Sonra Piere’nin yanına gidip ondan para alır. Piere, karısının yüzüğünün Efnan’ın parmaklarında olmasından mutluluk duyar.

Hüseyin, Papaz’ı vurmaktan vazgeçer. Ama Piere onu kız kardeşiyle tehdit edince yapmak zorunda kalır. Aziz, düğüne bir suikast düzenlendiğini öğrenir. Papaz’ın öldürüleceğini öğrendikten sonra içeri koşuyor ve Hüseyin’in silahını Papaz’a doğrulttuğunu görüp siper olur. Papaz’ı kurtarır. Ancak, kendisi vurulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler