Ana SayfaDedikoduAysun Kayacı'dan Açıklama

İlgili Postlar

Aysun Kayacı’dan Açıklama

Aysun Kayacı’dan açıklama. Aysun Kayacı yıllar sonra sessizliğini bozdu! Son olarak, ‘Hakan Ural ile benim oyum bir mi?’ dediği iddia edilen Kayacı, sosyal medyada hesabı olmadığını söyledi. İşte Aysun Kayacı’nın o açıklamaları;

Çoban Türkman’dan Özür Yazısı

Çoban Türkman yıllar sonra Aysun Kayacı’dan şu sözlerle özür diledi;

“2008 yılında ‘Benim oyun ile dağdaki çobanın oyu bir mi’ dediğinde Aysun Kayacı’ya, ‘Neden bir olmasın çobanın da bir oyu var senin de bir oyun var’, diyerek kızmıştım. Aradan 10 yıl geçtikten sonra, Gaziantep İlinde çıtanın çok yükseltilerek değil bir çobanın, 538 çobanın tercihinin birilerinin tercihi kadar dikkate alınmadığını, değer bulmadığını bizzat yaşayarak gördüğüm için, Aysun Kayacı’nın belki de ileri görüşlülüğü sayesinde, 10 yıl öncesinden bu günleri görüp söylediği için ve belki de o günlerde gösterilen tepkiler üzerine Türkiye’den çekip gitmek zorunda kaldığı ve geldiğimiz durum itibarıyla kendisini o günlerde anlayamadığım için; üzülerek de olsa Aysun Kayacı’dan özür diliyorum.”

“Aysun Kayacı’nın babası öldü” iddiasına yanıt geldi! Ölen evsiz, Kayacı’nın babası mı?

Aysun Kayacı’dan Hakan Ural Açıklaması

Yıllardır yurt dışında yaşayan eski manken Aysun Kayacı, sosyal medyada sık sık trend topic oluyor. Son olarak, ‘Hakan Ural ile benim oyum bir mi?” dediği iddia edilen Kayacı, yıllar süren sessizliğini bozdu.

Gazeteci Cengiz Semercioğlu’na konuşan Kayacı Twitter’dan bıktığını söyleyerek hesapları yılda 2-3 kere şikayet ettiğini ifade etti. Adına açılan sahte hesapları şikayet etmesinden bir sonuç alamadığını söyleyen eski model “Ona buna, hatta Cumhurbaşkanı’na bile hakaret ediliyor. Ben böyle biri değilim. Ben inançlı biriyim. Neden insanların inancıyla dalga geçeyim?” diyerek isyan ediyor.

Hakan Ural Kimdir?

Aysun Kayacı’dan Açıklama

Aysun Kayacı, yıllar önce NTV’de ekrana gelen bir tartışma programında “Ben vergi veriyorum niye vergisini vermeyen, çok özür dilerim herkes üstüme gelecek ama kalıp olarak söylüyorum, ‘dağdaki çoban’la benim oyum eşit mesela. Niye? Hiç vergisini vermeyen biriyle niye benim oyum eşit. O benim kadar duyarlı benim kadar sorumluluk sahibi bir şekilde yaklaşıyor mu acaba” diyerek tepki toplamıştı.

Kayacı 20 yaşındayken bu sözü söylediği için pişman olduğunu da sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler