Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Ünlüler 'Ayrı Ev' Eleştirilerine Ece Dağıstan Say'dan Bomba Cevap...

‘Ayrı Ev’ Eleştirilerine Ece Dağıstan Say’dan Bomba Cevap…

-

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say ve eşi, Magnet Quarterly degisinin kapağı oldu… Ünlü piyanist çarpıcı açıklamalarıyla magazin gündeminde bomba gibi patlamıştı. Bugün Ece Dağıstan Say, Instagram hesabından şok açıklamalarda bulundu. İşte Detaylar…

Fazıl Say’ ın Evliliğ Hakkında Şok Açıklaması: “Hiç Bir Arada Yaşamadık”Ayrı Ev’ Eleştirilerine Ece Dağıstan Say’dan Bomba Cevap…

Ünlü Müzisyen Ece Dağıstan Say, eşi dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say’la evliliklerine ilişkin olarak yaptığı“Biz sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Ben Fazıl’a veya o bana, hâlâ sırt çantamızla gelip gidiyoruz”  açıklamasına gelen yorumlara yanıt verdi.

“Ama Bilsinler ki Bu Hayat Bize Çok Yakışıyor.”

Ece Dağıstan Say, Bu tipler kadının kendi ayakları üzerinde duruyor olmasını, kadının kendi yaşam stilini biçimlendirmesine zaten karşılar çünkü kendilerine yakıştıramıyorlar. Ama bilsinler ki bu hayat bize çok yakışıyor. dedi.

“Clubhouse Bunu Tartışıyormuş”

Sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda Ece Dağıstan Say,“Köşe yazarları psikologlar sabah programları ve hatta Clubhouse bunu tartışıyormuş… Ayrı evlerde evlilik evlilik sayılır mıymış. Madem ayrı ev niye berabermişiz? Evlilik kurumu özgürlüğü kaldırmazmış!!! Kadın diyor ki ‘Eve kamera yerleştiririm, temizlikçi hanımı yollarım kontrole vs.’ Astrolog bilmem ne hanım ‘Fazıl oğlak burcudur o istemiştir’ diyor.Bana da ‘yengeç burcu’ uygun bulunuyor. Dedikodu programı yapan 3 evlilik, sayısız ilişki yaşamış ama hâlâ ‘Kadın bunu kabul etmek zorunda kalmıştır’ diyen tiplerden bu kurduğumuz bu beklentisiz sevgi ilişkisini anlamalarını beklemiyoruz. Konu hiç anlaşılmamış. Anlamaya mesaisi yok kimsenin ama gevezeliğe var. Ben 17 yaşından beri yurt dışı yurt içi kendi düzeninde tek başına yaşayan biriyim. Evlenmek de hiç bir zaman ana hedefim olmadı, keza 43 yaşında evlendim. Benim amacım her zaman kendi huzur ve mutluluk formülümü bulmak oldu. ifadesini kullandı.

Fazıl Say kimdir?

“İŞTE O ÇANTA”

Sözlerine devam eden Ece Dağıstan Say;Bizim ‘2”’evimiz var doğru, ama bu ayrı yaşamlar sürmek değil. Kimse birbirinin üstüne çökmedi bizim ilişkimizde sadece, ama biz her günümüzü gecemizi çoğunlukla iki ev arasında geçiriyoruz. Ve doğrudur ki sırt çantamızla gidip geliyoruz… Bu zahmetli mi? Evet bazen. Ama değer mi? Hem de nasıl……..

“Kendilerine Yakıştıramıyorlar…”

……..Bu tipler kadının kendi ayakları üzerinde duruyor olmasını, kadının kendi yaşam stilini biçimlendirmesine zaten karşılar çünkü kendilerine yakıştıramıyorlar. Ama bilsinler ki bu hayat bize çok yakışıyor. Bu arada burcum “koç”….” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Halise Öz Torununu Mu Öldürecek

Sefirin Kızı 49. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Halise Öz Torununu Mu...

0
Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı, 49. yeni bölümüyle 19 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Mavi, hamile olduğunu öğrendikten sonra ne...
Seren Serengil

Seren Serengil’den Sevenlerini Üzen Açıklama