Ana SayfaKültür ve SanatMüzikAyhan Taylan "Sensiz Yaşamıyorum" Dedi...

İlgili Postlar

Ayhan Taylan “Sensiz Yaşamıyorum” Dedi…

Usta sanatçı Müslüm Gürses’in uzun zaman önce okuduğu “İsyanlardayım” adlı şarkısıyla müzik dünyasına başarılı bir şekilde giriş yapan, sonrasında da ikinci teklisini Aysun Taşçeşme ile “Hoşgeldin Seni Sevmek Ne Güzel” adlı şarkısına klip çekerek adından söz ettirmeye devam eden Ayhan Taylan, şimdi ise bambaşka bir tarzla sevenlerinin karşısına çıktı. Nasılmı? İşte Detaylar…

Ayhan Taylan “Sensiz Yaşamıyorum” Dedi…

Sanatçı bu kez Karadeniz ezgilerinden oluşan “Sensiz Yaşayamıyorum”u kendi firması A&T Müzik etiketiyle severleriyle buluşturdu.

Beste Fabrikatörü

Aslen Trabzonlu olan şarkıcı Ayhan Taylan, ilkokuldan sonra eğitim için gittiği Almanya’da bir yandan okuluna devam ederken, diğer yandan da musiki cemiyetinde şan ve solfej dersleri aldı. Müziğe olan tutkusu gün geçtikçe artan sanatçı, şarkı sözleri yazıp, beste yapmaya başladı. Bugüne kadar 74 esere imza atan sanatçı Ayhan Taylan, aynı zamanda ud ve cümbüş enstrümanları çalıyor.

Ayhan Taylan: “Müzik Ekmek Ve Su Gibi”

Müziğin kendisi için ekmek ve su gibi bir ihtiyaç olduğunu dile getiren başarılı sanatçı Ayhan Taylan, “Allah ilham verdiği sürece, şarkı sözü yazıp, beste yapmaya devam edeceğim. Müzikle yaşayıp müzikle kalmaya ve müziğin içinde var olmaya devam edeceğim” diye konuştu.

Ayhan Taylan: “Sezen Aksu Şarkısı Okuyacağım”

Ayhan Taylan, “Çalışmalarına başladığım bir Sezen Aksu şarkısına hazırlanıyorum. Kısa zamanda müzisyen arkadaşlarımla stüdyoya girip şarkıyı tamamlamayı planlıyorum . Müzik kariyerimde Orhan Gencebay şarkısı da okumayı çok istiyorum. Kendi bestelerim, yeni eserler, hit olmuş şarkılar da projelerimin içerisinde… Ahmet Selçuk İlkan, Orhan Gencebay ve Selami Şahin her zaman idolüm olmuştur. Böyle başarılı ve yetenekli sanatçılar ile çalışmış olmaktan her zaman gurur duydum ve de duyacağım, kendimi bunun için çok şanslı hissediyorum. Pandemi falan dinlemeyip bu zorlu süreçte söz ve beste çalışmalarıma devam ettim. İnşallah ulus ve dünya olarak bu kötü günleri geride bırakacağımız sağlıklı günlerimiz olacak” dedi.

“Sensiz Yaşamıyorum” dijital platformlarda yerini aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler