Magazin Haberleri » Kimdir » Ayberk Sürmel Kimdir?
Ayberk Sürmel Kimdir?
Ayberk Sürmel Kimdir?

Ayberk Sürmel Kimdir?

“Konusuz” albümüyle önemli bir çıkış yakalayan Ayberk Sürmel kimdir? Ayberk Sürmel kaç yaşında? Ayberk Sürmel albümleri neler? Ayberk Sürmel aslen nereli? Ayberk Sürmel hangi burç? Ayberk Sürmel hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazık.


Ayberk Sürmel Kaç Yaşında? Ayberk Sürmel Aslen Nereli? Ayberk Sürmel Hangi Burç?

Ayberk Sürmel 20 Ağustos 1994 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslen İzmirli olan genç müzisyen Ayberk Sürmel, Aslan burcudur.

Ayberk Sürmel Kimdir?

Ayberk Sürmel eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. İzmir Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra “İzmir Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü”nü kazanarak başarıyla mezun olan Ayberk Sürmel, “Akdeniz Üniversitesi Latin Dili ve Edebiyatı” bölümünde ikinci kez üniversite okumaktadır. Müziğe olan ilgisi küçük yaşlarda başlayan Ayberk Sürmel 8 yaşında gitar çalmaya başlamış ve davul, bas gitar,piyanoyla ile yola devam etmiştir. İzmir, Antalya ve Bodrum’da gruplarıyla ve solo performanslarıyla sahne alan Ayberk Sürmel “Obnoxious Racoons”, “Soft Rework” isimli müzik gruplarının da kurucu üyelerindendir. Ayrıca başarılı bir dövme sanatçısı olan Ayberk Sürmel  Route 66 Records ve Route 66 Tattoo’nun sahibidir.


Ayberk Sürmel Albümleri

  • 2020 -Konusuz
  • 2020 -Notasız
  • 2020 -Zamansız
   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Safir Çevik Kimdir?

Safir Çevik Kimdir?

Bir şeyler dicem sana (Duvar) feat parçalarıyla YouTube’u sallayan müzisyen Safir Çevik Kimdir? Safir Çevik Kaç Yaşında? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir