Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Avusturyalı baba, Adnan Oktar'ın kayıp kızlarını nasıl kaçırdığını anlattı!

Avusturyalı baba, Adnan Oktar’ın kayıp kızlarını nasıl kaçırdığını anlattı!

-

Avusturyalı baba, Adnan Oktar’ın kayıp kızlarını nasıl kaçırdığını anlattı! Kayıp iki kızını Adnan Oktar’ın kaçırdığını iddia eden Avusturyalı baba Elvan Koçak, Adnan Oktar’ın kızlarını nasıl kaçırdığını anlattı. Detaylar haberimizde…

Adnan Oktar’ın mal varlığı ortaya çıktı!

Adnan Oktar kızlarımı kaçırdı

Adnan Oktar ve ekibindeki 234 kişinin dün düzenlenen dev bir operasyon ile gözaltına alınmasının ardından ortaya çıkan iddialar şaşkınlık yaratıyor. Geçtiğimiz aylarda Adnan Oktar’ın iki kızını alıkoyduğunu iddia eden Avusturya’da yaşayan Elvan Koçak, Adnan Oktar’ın kızlarını nasıl kaçırdığını tek tek anlattı.

Adnan Oktar Kimdir?

İşte Elvan Koçak’ın Adnan Oktar hakkındaki iddiaları;

Hepsinin kandırıldığına inanıyorum. Devletime güveniyorum. Güvenim de boşa çıkmadı. Sabrettim, bekledim, bugünü de yaşadım. Görüştüğüm kişiler Adnan Oktar tarafından günlerce içeride tutuldu. Ailelerimize geçmiş olsun, böyle rezil bir örgütten kurtuluyoruz. Çok şey yaşadım bu süreçte. Böyle bir örgütten ailelerimiz, Türk milleti kurtuluyor. Çocuklarımın da birkaç güne doğruyu görüp geleceğini düşünüyorum.

Küçük kızım Büşra’yı 6 aydır göremiyordum, en son 2017’nin Ramazan Bayramı’nda beraberdik. Sonra küçük kızımla kopukluk oldu, bana hem ablası hem de ikiz erkek kardeşi ‘Büşra tıp okuyacak, dersleri çok ağır.’ dedi. Latince de almıştı. Üniversite hazırlık sınıfına geçecekti. Çocuğun üzerine gitmek istemedim. Diğer iki çocuğumla yemek yiyor, tatile gidiyor, yurtdışına çıkıyorduk ama Büşra ile bir kopukluk vardı. Bahanelerle beni bir süre daha oyaladılar. En sonunda Türkiye’den bir haber geldi 7 Ocak’ta, ‘Büşra’yı biz Adnan Oktar’ın televizyonunda gördük.’ diye Sonra araştırdık, ortaya çıktı ki en son görüştüğümüzden sonra annesi ortak velayetimiz olan çocuğu okulundan, ‘Türkiye’de doktorun yanında staj görecek diye Türkiye’ye göndereceğim.’ diyerek almış. Temmuz 2017’den itibaren Adnan Oktar’ın programlarına çıkıyormuş. Tabii biz takip etmediğimiz için annesiyle de ayrı olduğumuz için, diğer çocuklarımla görüşüyordum ama Büşra ile görüşemiyordum. Beni hep kandırmış çocuklar, ben kızarım diye benden korkmuşlar.

Şeyma’nın da yaklaşık 40-45 gündür orada olduğunu öğrendim. Şeyma aralık ayının başında gitmiş. Aradığımda ‘Görüşemem, ben buradayım iyiyim, burada üniversite okuyacağım. dedi. ‘Hemen oradan ayrılın gerekirse ben gelip alayım.’ dedim. Kabul etmedi. Oğlum Muhammed Hüseyin’e ablalarını almak için gideceğimi, suç duyurusunda bulunacağımı söyledim. Muhammed Hüseyin, annesine her şeyi anlatmış.

Türkiye’ye gittiğim andan itibaren Adnan Oktar benim Türkiye’ye gideceğimi öğreniyor ve kendi televizyonunda benim hakkımda haberler yapmaya başlıyor. Annesi Türkiye’ye giderken Muhammed Hüseyin’i de götürmüş. Ocak ayının sonuna doğru suç duyurusunda bulundum. 10 gün içinde karar çıktı. Önceki eşimle velayet ortaktı, Türkiye’de tamamen bana verildi. Velayetin verildiği gece çocuklarımı kaçırdılar yurt dışına. Küçük kızım Büşra ve ikiz kardeşi Muhammed Hüseyin 17 yaşındaydı, büyük kızım Şeyma o zaman 19 yaşındaydı, şimdi 20 yaşında.

Adnan Oktar kendi uçağıyla kaçırmış Türkiye’den çocuklarımı. Çünkü ben o gece Türkiye’den bütün uçuşları incelettirdim. Pasaporttan çıkışları var fakat sonrası yok.

1 ay önce Hollanda’da ortaya çıktılar. Hollanda’da ortaya çıkmalarının nedeni de şu, ben Türkiye’de çıkan kararları buraya getirdim, burada avukat tuttum, Avusturya’da da aynı kararlar çıktı; ‘annesine uzaklaştırma, çocukların pasaportları alınacak, yurt dışına çıkamayacak, bu örgütten uzak tutulacak.’ diye. Sonra gizli bir el Avusturya’daki kararların hepsini yaklaşık 45 gün önce onların lehine çevirdi. Benim lehime olan kararların hepsini iptal ettiler ve onların lehine çıkardılar. Bundan sonra çocuklar ve anneleri Hollanda’da ortaya çıktı ve sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmaya başladı. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile bu konuda haber alışverişinde bulunuyordum. Bir devlet büyüğümüz bana ‘Sabretsin beklesin. Bu, uluslararası bir örgüt. Biz her şeyin takipçiyiz.’ dedi. Ben devletime güveniyorum. Güvenim de boşa çıkmadı. Sabrettim, bekledim, bugünü de yaşadım. Çocuklarımın da birkaç güne doğruyu görüp geleceğini düşünüyorum.

Çocuklarımı böyle bir pisliğin içine sokacağını düşünemedim. Önce eski eşimi, sonra çocuklarımı kandırmışlar. Hepsinin kandırıldığına inanıyorum. Ben inanmıyorum benim çocuklarım oraya isteyerek gitsinler; isteyerek gitseler de sonradan pişman oldular. Kesinlikle çocuklarımı suçlamadım. Benim hakkımda suç duyurusunda bulundular, mesnetsizce iftiralar attılar, çocuklarımın üzerinden onlar söylediler. Hiçbirine kulak asmadım. Sabırla mücadeleme devam ettim. Bugün devletimizin gerekeni yaptığını düşünüyorum.

Hukuksuz hiçbir şey yapmadık. Benim görüştüğüm kişiler Adnan Oktar tarafından günlerce içeride tutuldu. Ailelerimize geçmiş olsun, böyle rezil bir örgütten kurtuluyoruz. Çok şey yaşadım bu süreçte. Böyle bir örgütten ailelerimiz, Türk milleti kurtuluyor.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yusuf Güney, hakkında çıkan iddialarla ilgili ilk kez konuştu

Yusuf Güney Taksi Şoförüyle Gergin Anlar Yaşadı!

0
Ünlü sanatçı Yusuf Güney, 55 tane tilki kürkünün kullanıldığı paltoyu giyen usta şarkıcı Bülent Ersoy'u yaylım ateşine tutmuştu. "İnsan olamadın" diyen Yusuf Güney, büyük...
Merve Boluğur'dan Şaşırtan Açıklama!

Merve Boluğur’dan Şaşırtan Açıklama!

Volkan Konak, Psikolojik Tedavi Gördüğünü Açıkladı!