Magazin Haberleri » Ünlüler » Adnan Oktar’ın Antalya’da aranan kediciği Trabzon’da ortaya çıktı!

Adnan Oktar’ın Antalya’da aranan kediciği Trabzon’da ortaya çıktı!

Adnan Oktar’ın Antalya’da aranan kediciği Trabzon’da ortaya çıktı! Adnan Oktar’ın da aralarında bulunduğu 235 kişinin gözaltına alındığı operasyon kapsamında Antalya’da aranan kedicik, Trabzon’da ortaya çıktı. Detaylar haberimizde…


Adnan Oktar’ın mal varlığı ortaya çıktı!

Adnan Oktar ve ekibine dev operasyon

Dün Adnan Oktar ve ekibine dev bir operasyon yapıldı. İstanbul merkezli olarak başlatılan operasyonda, beş ayı ilde operasyon gerçekleştirildi. Oldukça geniş kapsamlı olarak yapılan operasyonla Adnan Oktar ile birlikte ekibinde yer alan 234 kişi göz altına alındı.

Son dakika: Adnan Oktar’ın yakalanma anının videosu ortaya çıktı! O anlar saniye saniye haberimizde…

Antalya’da aranan kedicik bulunamadı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce başlatılan operasyon kapsamında Adnan Oktar’ın ‘kedicikler’inden biri olduğu iddia edilen S. Ş. isimli kadın Antalya’da aranmaya başladı. Antalya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, dün akşam Adnan Oktar’a bağlı örgüt üyesi olduğu iddia edilen S.Ş. adlı kadının Konyaaltı ilçesine bağlı Sarısu Mahallesi’nde bulunan evine baskın gerçekleştirdi. Ancak, S. Ş. isimli kadının bu evde olmadığı anlaşıldı. Evde yapılan aramada bir dizüstü bilgisayar bulundu ve el konuldu.

Adnan Oktar Kimdir?

Trabzon’da teslim oldu

Antalya’da aranan Adnan Oktar’ın ekibine bağlı ve onun kamuoyunda ‘kedicik’ olarak anılan kadınlarından biri olduğu iddia edilen kadının, bugün Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne gittiği ve teslim olduğu öğrenildi.


Adnan Oktar ve ekibi hakkındaki suçlamalar: Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, çocukların cinsel istismarı, cinsel saldırı, reşit olmayanla cinsel ilişki, çocuğun kaçırılması veya alıkonulması cinsel taciz, şantaj, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, siyasi ve askeri casusluk, dini inanç ve duyguların istismar edilmesi suretiyle dolandırıcılık, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, özel hayatın gizliliğini ihlal, resmi belgede sahtecilik, terörle mücadele kanununa muhalefet, tehdit, cebir, iftira, halkı askerlikten soğutma, hakaret, suç uydurma, yalan tanıklık, nitelikli dolandırıcılık, kaçakçılıkla mücadele kanuna muhalefet, vergi usul kanununa muhalefet, rüşvet, eğitim ve öğretim hakkının engellenmesi, eziyet, kişisel verilerin kaydedilmesi siyasi hakların kullanılmasının engellenmesi, ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin engellenmesine dair kanuna muhalefet.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

İlginizi Çekebilir

Tamer Karadağlı: "Benim İçin Bitmiştir"

Tamer Karadağlı: “Benim İçin Bitmiştir”

Tam 17 sene süresinde Çocuklar Duymasın adlı dizide, namı değer taşfırın erkeği olan Haluk karakterine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir