Ana SayfaÜnlülerAslı Enver, Murat Boz’a Fark Attı!

İlgili Postlar

Aslı Enver, Murat Boz’a Fark Attı!

Ünlü oyuncu Aslı Enver, eski aşkı Murat Boz’un karizmasını fena çizdi. İkili, rol aldıkları reklam filmlerini sosyal medyadan paylaştı. Takipçi sayısı Enver’den 3.5 milyon fazla olan popçu, izlenmede 3 kat fark yiyince hüsrana uğradı.

Murat Boz ve Aslı Enver’i Rahat Bırakın!

Magazin dünyasında örnek çift olarak gösterilen şarkıcı Murat Boz ile oyuncu Aslı Enver’in birlikteliği sürpriz bir şekilde sona ermişti. Çiftin birlikteliği 2016’da başlamıştı. Enver, Boz’un jüri üyeliği yaptığı “O Ses Türkiye”nin çekimlerine katılmış, kısa bir süre sonra sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarıyla iki ünlü ismin aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. İkiliyi, hem yakın çevresi hem takipçileri çok yakıştırsalar da onlar aşklarına nokta koyarak, yollarını ayırmışlardı.

3 Kat Fark Attı

Aslı Enver,geçtiğimiz günlerde yer aldığı reklam filmiyle sosyal medyayı adeta salladı. Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli ile De Facto’nun reklam filminde yer alan Aslı Enver, Murat Boz’un karizmasını fena çizdi. İkili, rol aldıkları reklam filmlerini sosyal medyadan paylaştı. Takipçi sayısı Enver’den 3.5 milyon fazla olan popçu, izlenmede 3 kat fark yiyince hüsrana uğradı.

https://www.youtube.com/watch?v=yeMZgsJCIbk

 

Eski aşıklar Aslı Enver ile Murat Boz, reklam sektöründe birbirine rakip çıktı. Güzel oyuncu Aslı Enver, yeni sezonda Defacto’nun yüzü olurken popçu Murat Boz ise erkek giyim markası AVVA ile anlaşma imzaladı. Yer aldıkları reklam filmlerinin videolarını sosyal medya hesaplarında paylaşan ikiliden Enver, eski aşkını açık ara geride bıraktı.

Instagram’da 5 milyona yakın takipçisi olan Enver’in paylaştığı Defacto reklam filmi, kısa sürede yaklaşık 1 buçuk milyon izlenme rakamına ulaştı.. Sosyal medyada 8 buçuk milyon takipçisi olan Boz’un AVVA reklamı ise 178 bin kişi tarafından izlendi. Enver’in, Boz’a fark atması şaşırttı. Bu durum da “Yoksa Murat’ın takipçileri sahte mi?” sorusunu akıllara getirdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler