Salı, Eylül 28, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Aslı Enver ve Murat Boz Yeni Karar Aldı

Aslı Enver ve Murat Boz Yeni Karar Aldı

-

Bir küsüp bir barışan Aslı Enver ve Murat Boz çifti yeni bir karar aldı. Mayıs ayında yollarını ayıran ünlü ikili yeniden barışarak hayatlarında yeni bir adım daha attılar ve tekrar aynı evde yaşamaya karar verdiler.

Yakışıklı şarkıcı Murat Boz ve ünlü oyuncu Aslı Enver 1,5 yıldır istikrarlı bir aşk yaşamaktaydı. Enver, sevgilisi Murat Boz ile olaylı bir şekilde ayrılıp kendi evine taşınmıştı. 1,5 ay ayrı kaldıktan sonra ilişkilerinde yeni bir adım atan çift, geçtiğimiz haftalarda evlilik kararı da almıştı.

“Eve dön” Israrına Dayanamadı!

Murat Boz’un, sevgilisi Enver’e eve dönmesi için aşırı ısrar ettiği öğrenildi. Güzel oyuncu Enver’in ise sevgilisinin “eve dön” ısrarlarına daha fazla dayanamadığı ve Murat Boz ile yeniden Kuruçeşme’deki evlerine taşındığı bildirildi.

[irp]

Kirası 6 Bin Dolarlık Evde Yeniden Bir Aradalar

Aslı Enver ve Murat Boz çiftinin, kirası yaklaşık 6 bin dolar olduğu öğrenilen Kuruçeşme’deki villada yeniden birlikte yaşamaya başladıkları öğrenildi.

Murat Boz kimdir?

 



CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ceza' nın Yenikapı' da ki Konseri

Ceza’ nın Yenikapı’ da ki Muhteşem Konseri…

0
Türk Rap müziğin efsane seslerinden Ceza, Kerki Solfej’in düzenlediği ''TİKTAK'la Parket Seyret'' adlı konserlerin içeriğinde Yenikapı’da ki sahnesinde, Türkçe rap müzik severleine eşsiz dakikalar...