Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Aslan Sayım Deniz Akkaya’ya Ateş Püskürdü...

Aslan Sayım Deniz Akkaya’ya Ateş Püskürdü…

-

2020 ‘nin Gazetecisi Ödülüne Layık Görülen yaklaşık 150 sanatçı ile röportaj gerçekleştiren ve 6 yıl Radyo programı sunam genç nesilin başarılı Gazeteci Aslan Sayım, Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programına bu sezon dahil olan Eski Manken Deniz Akkaya’ya ateş püskürdü. İşte Detaylar…

Aslan Sayım, Deniz Akkaya’nın Jakuzi Pozunu Fena Eleştirdi!Aslan Sayım Deniz Akkaya’ya Ateş Püskürdü…

Fix Radyo İstanbul radyosuna canlı bağlanan Gazeteci Aslan Sayım, manken Deniz Akkaya için açtı ağzını yumdu gözlerini;

“Kendi Geçmişine Baksa  Sokağa Çıkamaz”

“İki sezondur Seren Serengil sayesinde büyük zevkle izlediğim program şu an altüst olmuş durumda inanın programın kalitesi yerlerde program yapımcısı Bilal Özbilge ye buradan sesleniyorum, bu kadın kibriyle her kişiye sadece eleştirmek için yorum yapıyor. Kendi geçmişine baksa  sokağa çıkamaz ama bizim Türkiye’de maalesef bu tip kadınlar anlı açık geziyor. Geçmişinde ne haltlar yedi zaten Google’da sürekli var hayır bu kadının kızı da Google’da annesinin adını yazdığında annesinin ne olduğunu görecek modelim ,mankenim, oyuncum diyecek ama hiç kimse bu kadar kalitesiz olamaz……”

“Sonraki Sezon da O Programda Olacağını Düşünmüyorum”

“O giydiği kıyafetler o kanala hiç yakışmıyor sadece makyajı güzel ama oda Kamran sayesinde tabii ki hayır estetik yaptıran Ajda Pekkan var Seda Sayan var. Bu kadının suratı niye böyle oldu herhalde kalbinin ekmeğini yiyor. Sevgili YouTube programı çeken Sevda Giray at suratlı diyor  onun için dönmelere benzedi diyor. Ayrıca Selin Ciğerci için neler neler söylüyor bu kadının Selin Ciğerci ezikliği ne çok mu kıskanıyorsun ? Sen de Selin gibi iş kadını ol Üret yaptığın ürünler çıkar ürünler satılsın sen de zengin ol sen de öyle hayat yaşa ayrıca kimseyi yargılamak heleki senin gibi geçmişi mazisi karanlık bir insana hiçbir şekilde haddin olamaz. Eski görüntülerini buldurup yayınlata bilirdim ama RTÜK buna karşı gelir siteler bile karşı gelir. Bir sonraki sezon da o programda olacağını düşünmüyorum”

“Bence Konuşma Fikrini Söyleme Deniz Akkaya!”

“deniz akkaya ayrıca Seren Serengil’in de senden etkilendiğini düşünüyorum. Bircan bali ye ne kadar saygısızsın kadını kaale almıyorsun ya biz buradan ekranlardan böyle izliyoruz size umarım tez zamanda yine eski bitik haline geri dönersin çünkü sen insanları güzel eleştirmiyorsun eskiden Podyumlarda yani bundan 20 sene önce çok güzel yürürdün Sen sadece yürü bence konuşma fikrini söyleme Deniz Akkaya!”

Aslan Sayım Kimdir?        Deniz Akkaya kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Polisler Elif'i Neden Arıyor

Yalancılar Ve Mumlar 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Polisler Elif’i Neden...

0
Fox Tv'nin sevilen dizisi Yalancılar Ve Mumlar, 4. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Elif, Şerife'nin telefon konuşmasına şahit olup onu takip edip...
MasterChef 9. Haftanın Elenen Yarışmacısı Kim Oldu

MasterChef 9. Haftanın Elenen Yarışmacısı Kim Oldu?