Ana SayfaÜnlülerAsena Atalay'dan Caner Erkin'e inanılmaz suçlamalar!

İlgili Postlar

Asena Atalay’dan Caner Erkin’e inanılmaz suçlamalar!

Asena Atalay ve eski eşi Caner Erkin arasında sular bir an olsun durulmuyor. Velayet davası için karşı karşıya olan Atalay ve Erkin, bir türlü uzlaşamadı. Mahkemeye ifade veren Asena Atalay, çıkışta Caner Erkin hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde…

Demet Akalın’dan Asena Atalay İle İlgili Göndermeli Paylaşım

Asena Atalay ve Caner Erkin’in velayet davasında yeni gelişme

Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Caner Erkin’in, eski eşi Asena Atalay’a açtığı velayet davası sürüyor. Asena Atalay, oğlu Çınar ile birlikte ifade verdi. İstanbul 11. Aile Mahkemesi’ne annesi Asena Atalay ile birlikte Çınar’ın ifadesi, pedagog eşliğinde alınırken, görüşme odasından çıkan Çınar’ın annesi Asena Atalay’a “Anneciğim” diye seslenerek çıkması ve sarılması dikkat çekti. Asena Atalay ve oğlu Çınar, adliyeden avukatları Beyza Sındıraç ile birlikte ayrıldı.

Asena Atalay kimdir?

Asena Atalay ve oğlu Çınar adliyede

Asena Atalay, çıkışta basın mensuplarına açıklama yaptı. Atalay, “Biz pedagogla ilgili belgelerin hepsini mahkemeye sunduk. Onlar da baktılar ki her şey normal. Biz adliye pedagoguna Çınar’ı göstermek istiyoruz dediler. Mahkeme de pedagogla çocuğun görüşmesine karar verdi” dedi. Çocuğunu düşünen bir insanın bunu yapmayacağını sözlerine ekleyen Asena Atalay, “Karşı tarafla velayet konusunda anlaşma yok. Eğer ben nafakalardan, para davalarından vazgeçersem o da velayetten vazgeçiyor. Eğer davayı ben kazanırsam mahkeme Caner’in bütçesine göre karar verecek. O yüzden ‘sen para davalarından vazgeçmezsen ben de velayet davasından vazgeçmem’ diyor. Velayeti alması için hiçbir sebep yok, ben gayet normal, çocuğumu büyütüyorum. Benim için önemli olan Çınar. Çocuk en son 2,5 ay önce babasında kaldı. Ben pedagogla görüşmemde pedagog çocuğun eğitim durumunu, yaşam tarzını sordu. Evime misafir olacaklar. Neleri sever, neleri sevmez. Çok genel konuşuldu. Güzel geçti. Babasının evinde Çınar’ın odası bile yok, benim annemin evinde bile Çınar’a özel oda var.” diye konuştu.

Caner Erkin kimdir?

Nafaka ödememek için velayet davası açtı

Asena Atalay’ın avukatı Beyza Sındıraç ise, “Çınar çok hassas bir çocuk annesine çok düşkün. Caner çocuğuyla hiç ilgilenmiyor. Velayet davasının açmasının nedeni oğlu değil iştirak nafakası ödememek için.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler