Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Arıza 25. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Mert'i Kim Neden Vuruyor?

Arıza 25. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Mert’i Kim Neden Vuruyor?

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Arıza, 25. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Haşmet, Ali Rıza’ya kızından uzak durmasını ister. O da, bunun olamayacağını söyleyince Ali Rıza’ya, sorun mu istediğini söyler. Halide, Ali Rıza’ya güvendiğini söyler. Burak, Ali Rıza’nın peşine düşer. Ali Rıza’ya tek destekçi Bergüzar olur. Arıza 25. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Mert’i, kim neden vuruyor?

Pazar Dizileri 2020

Mert’i Kim Neden Vuruyor?

Arıza 25. bölüm 3. fragmanında; Ali Rıza, Mert’e babasının yaşıyor olabileceğini söylüyor ve birlikte girip babasının mezarını kazıyorlar. O sırada Mert, vuruluyor. Halide, Mert’i hayata döndürmeye çalışıyor.

İşte Arıza 25. bölüm 3. fragmanı….

ARIZA 24. BÖLÜM ÖZETİ!

Bergüzar, Ali Rıza’nın annesi olduğu için onu ölüme terk edemez ve Balaban’ın teklifini kabul eder. Balaban, artık masaya oturur ve dokunulmazlık sahibi olur. Ali Rıza, Halide’yi kurtardıktan sonra onu Haşmet’e götürür. Haşmet, bir kere daha Ali Rıza’ya kızının hayatını kurtardığı için minnettar olur.

Halide’nin kafası Balaban’ın anlattıklarına takılır. Bu durumu Ali Rıza ile konuşur. Ali Rıza, kendisinin de yeni öğrendiğini ama araştıracağını söyler. Halide Ali Rıza’ya inanır. Masa toplanır. Ali Rıza, herkesin içinde Balaban’ın kafasına silah dayayıp oradan çıkartır.

Mithat, bunu yaparsa cezası olacağını söyleyip Ali Rıza’yı uyarır. O ise, her cezaya razı olduğunu onun Halide’ye yaptıklarını yanına bırakmayacağını söyler. Balaban’ın, bahis oynattığı çetenin yerini bulan Ali Rıza, onun adamlarını etkisiz hale getirir. Tüm parasını Balaban’ın gözü önünde yakar.

Onu kendisinden ve yakınlarından uzak durması için uyarır. Ali Rıza, ailesini toplayıp Halide’yi istemek için Haşmet’in evine gider. Rukiye, tam Halide’yi isteyeceği sırada Haşmet’e, Balaban’dan o video gelir. Öfkeden deliye dönen Haşmet, Ali Rıza’ya hemen evini terk etmelerini söyler.

Halide, durumu Rukiye’ye anlatır. Onun kocasının ailesinin ölümünde parmağı olduğunu babasının öğrendiğini söyler. Bergüzar, öldü sandığı ve yıllar sonra kavuştuğu Ali Rıza’yı büyüten Rukiye’ye her şeyi anlatmak ister. Ama, anlatamaz. Masa toplanır ve Ali Rıza’nın tüm yetkileri oy birliğiyle geri alınır.

Ali Rıza’nın yerine ise Burak getirilir. Ali Rıza, geçmişi araştırırken bir dövüş çetesinin içine girmesi gerekir. Ölümüne dövüşe katılan Ali Rıza, feci bir şekilde yere yığılır.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İlker Ela'nın Aklını Karıştırmayı Başarıyor

Masumiyet 8. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! İlker Ela’nın Aklını Karıştırmayı Başarıyor!

0
Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Masumiyet, 8. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; İrem, Ela’yla konuşmaya gider. Ela, İlker’in onu...