Ana SayfaDedikoduArda Kural'dan Ece Erken'e Destek

İlgili Postlar

Arda Kural’dan Ece Erken’e Destek

2019 yılında kaybettiğimiz usta sanatçı Dilber Ay’ın hayatını anlatan ‘Dilber Ay’ın İstanbul galası dün akşam yapıldı. Ünlü isimleri buluşturan geceye bir dönemin yıldız ismi Arda Kural da katıldı. Zor günleri geride bırakan Arda Kural’dan Ece Erken’e destek geldi. İşte detaylar;

“Ticarete Atıldım”

“Ticarete atıldım. Onun haricinde yazdığım senaryolar var. Bu aralar yoğunum. Onların yapımcılığını yapmak istiyorum ama şimdilik bir şey söylemek istemiyorum. Geçmişte bana herkes tavır almıştı malumunuz.  Ama hiç pes etmedim. Kendi içimde bir savaş başlattım ve bu savaşı kazandım artık geri dönüyorum.”

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönen Arda Kural’ın yeni projesi

“Set Arkadaşlarım Beni Kıskanırdı”

“Sette çevremdeki herkes bana tavır aldı. İnsanları gruplaştırdılar… Beni seven insanlar da vardı tabii! Ben herkesle iyi geçinmeye çalışan biriyim ama biraz kıskanıldığımı düşünüyorum. Düşünmekten öte biliyorum. Tavırları öyleydi… Çok kafama taktım çok üzüldüm. Uzun zaman önce oldu böyle şeyler ama aştım bunları…”

Arda Kural’dan Ece Erken’e Destek

Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu geçtiğimiz günlerde silahlı saldırıya uğramış yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. Bir dönem Ece Erken ile yakın arkadaş olan Kural, Erken’e baş sağlığı diledi; ‘Gördüklerim beni üzüyor Ece’nin de başı sağ olsun. Henüz görüşemedik ama acı bir durum. İnşallah bir an önce toparlar’

Sıkıntılı günler yaşadığı dönemde oyuncu arkadaşlarından sadece Ece Erken, Kural’ı hastanede ziyaret etmişti.  Ece Erken ve Arda Kural bir döneme damga vuran Lise Defteri dizisinde birlikte rol almıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler