Ana SayfaDizilerAnnemizi Saklarken 8. Bölüm 2. Final Fragmanı Yayında! Zerrin Yaşıyor Mu?

İlgili Postlar

Annemizi Saklarken 8. Bölüm 2. Final Fragmanı Yayında! Zerrin Yaşıyor Mu?

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Annemizi Saklarken, 8. yeni bölümüyle 26 ocak çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin final bölümünde; Melek’e, bir not daha gelir. O notu yazan kişi para ister ve notun sonuna ‘Zerrin’ yazar. Bunu okuyan Melek, bunu Handan’ın yaptığını düşünüp onun çikolatalarına zehir koyup onu öldürmek ister. Annemizi Saklarken 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Zerrin yaşıyor mu?

Çarşamba Dizileri 2021

Zerrin Yaşıyor Mu?

Annemizi Saklarken 8. bölüm 2. fragmanında; Handan, Dündar’dan vazgeçmek istemiyor ve ne olursa olsun mücadele etmek istiyor. Dündar, Zerrin’in kendisini rahatsız ettiğini düşünüp büyük buhrama giriyor. Bora, Derya’ya aşık oluyor. Benan, gitmekten vazgeçiyor. Biri konağa giriyor ve Handan onun Zerrin olduğunu zannediyor. Zerrin, sağ mı yoksa Handan hayal mi görüyor?

İşte Annemizi Saklarken 8. bölüm 2. fragmanı…

ANNEMİZİ SAKLARKEN 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Füsun annesini arayan Can’ı, masalarına getirir. Handan, masaya döndüğünde Can, onun annesi olduğunu söyleyip gidip sarılır. Herkes şok içindeyken Handan ne yapacağını bilemez. Ela, gelip annesine sarılıp durumu kendisine bırakmasını söyler ve herkese onun ablası olduğunu annelerini küçük yaşta kaybettikleri için ona anne dedikleri yalanını uydurur.

Bora’nın istediği Handan’la ilgili belgeler gelir. O belgeleri alan Bora, babasına uzatır ve Handan’ın üç çocuk annesi olduğunu söyler. Dündar, rezil olmak istemediğini ve bu durumu evde konuşmak istediğini söyler. Can ile Ela’da onlarla birlikte gider. Dündar, herkesin içinde zarfı açar ve Handan’ın hiç çocuğu olmadığını görür.

Bora, nasıl böyle bir şey olduğunu anlayamaz. Eve gidip düşünür ve Handan’ın bu evrakı değiştirecek gücü olmadığını anlar. Artık Handan’ın babasını seçtiğini değil babasının Handan’ı seçtiğini düşünmeye başlar. Handan, Ela’ya kiralarını yatırmaları için para verir.

Ertesi gün ev sahibi gelip kira ister. Ancak Ela, kirayı vermeyip durumu fırsata çevirmek ister. Ev sahibi onların eşyasını kapıya koyar. Derya, durumu öğrenip kardeşlerinin yanına gider. Onları Serap ablalarının evine çıkartıp işine gider. Ela ise, annesinin yanına gider.

Onları dışarıda gören Dündar içeri alır ve ne kadar isterlerse evlerinde kalabileceklerini söyler. Handan, çocuklarına kavuşmanın mutluluğunu yaşar. Ertesi gün gidip Dündar’a, piknik sürprizi yapmak ister. Ama Dündar’dan ters tepki gelir. Onu kendisini rezil etmekle suçlar.

Melek’in Dündar’ın annesi olduğunu anlayan hizmetçi ona tehdit mektubu yazar. Benan, Handan’ı rezil etmek için Zerrin’in vakfına katılmasını ister. Handan, Zerrin’in öldüğü günkü kıyafetini görünce fenalaşır.

Dündar, bu oyunda Handan’ın parmağı olduğunu zannedip ondan hesap sorar. Melek, kendisini tehdit edenin Handan olduğunu zannedip Zerrin’in ilaçlarını meyve suyuna koyup ona sunar. Handan’da anlamayıp içer.

Annemizi Saklarken 8. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Melek Şantaj Yapanı Handan Zannediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler