Ana SayfaDizilerAnnemizi Saklarken 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Bora Handan'ın Çocukları Olduğunu Belgeliyor!

İlgili Postlar

Annemizi Saklarken 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Bora Handan’ın Çocukları Olduğunu Belgeliyor!

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Annemizi Saklarken, 7. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Handan, Dündar’a bir sürpriz hazırlar. Önce Dündar onu bozmaz. Sonra şirketinde ve elemanlarının yanında kendisini küçük düşürdüğünü söyleyip ondan bir daha böyle bir şey yapmamasını, böyle şeylerden hoşlanmadığını söyler. Handan, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Annemizi Saklarken 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bora, Handan’ın çocukları olduğunu belgeliyor.

Çarşamba Dizileri 2021

Bora Handan’ın Çocukları Olduğunu Belgeliyor!

Annemizi Saklarken 7. bölüm 2. fragmanında; Bora, herkesi bir araya topluyor ve ortaya bir zarf koyuyor. Füsun, o zarfın içinde ne olduğunu soruyor. Oda, Handan’ın üç çocuğu olduğunu belgeleyen evraklar olduğunu söylüyor. Handan, artık her şeyi akışına bırakıyor.

İşte Annemizi Saklarken 7. bölüm 2. fragmanı…

ANNEMİZİ SAKLARKEN 6. BÖLÜMDE ÖZETİ!

Bora, gidip Derya’yla konuşuyor ve ondan Handan’ın annesi olduğunu babasının karşısında itiraf etmesini ister. Derya kabul etmiyor. Bora, annesinin hamile olduğunu söyler. Derya, annesinin hamilelik haberiyle yıkılır. Ama yine de Bora’ya yardım etmez. Ona onun gibi bir annesinin olmadığını söyler.

Dündar, nikah fotoğraflarını Serap’ın magazine verdiğini düşünüp onun evine gider. Handan, Dündar’ın çocuklarını öğrendiğini düşünüp peşinden gider. Serap’ın evine kadar onu takip eder. Dündar, Serap’ı suçlarken Handan bu duruma itiraz eder. Dündar ise, onu tersleyip Serap’ın telefonunu zorla alıp inceler.

Onun yapmadığını öğrendikten sonra hemen haberi yayından kaldırtır. Handan, Dündar’ın tavrından korktuğu için ona çocukları olduğunu anlatamaz. Zerrin’in 40 mevliti yapılır. Kimse, Handan’ın mevlite katılmasını istemez. Ama o gidip mevlite katılır ve Dündar’ın yanına oturur.

Benan, Handar’a Zerrin ölmeden onun kulağına ne söylediğini açıklamasını ister. O da açıklayınca kimse Zerrin’in ondan yerine geçmesini istediğini söylediğine inanmaz. Selin, bu duruma sinirlenip gidip Handan’ın helvasına zehir koyar. Gece yarısı Handan fenalaşır.

Dündar hemen hastaneye götürür. Handan’ın kanında bir zehre rastlanmaz. Dündar, Melek’in Handan’ı zehirlediğini düşünüp ona çok kızar. Onları duyan Selin, babasına Handan’ın bebeğinin düşmesini istediğini itiraf eder. Dündar, gidip Melek’ten oğlu olarak özür diler. Melek onu, kendisine anne demeden affetmez.

Ela, annesini takip edip onun Dündar’la evlendiğini anlar. Bora, Barış’tan Derya ve kardeşlerini yemeğe çıkartmasını ister. Derya, Barış’ın teklifini kabul edip kardeşleriyle yemeğe çıkar. Bora, babasına onları yemeğe çıkartmak istediğini söyler. Handan, ailenin kendisini kabul ettiğini düşünüp mutlu olur.

Handan, tuvalete çıktığında Can onu görür. Füsun, Can’ın annesini aradığını görüp onu alıp masalarına götürür. Restoran sahibinden Can’ın annesini bulmalarını rica eder. Handan, masaya doğru yaklaşırken Can’ı görüp donup kalır. Can ise, ona anne diye seslenir. Masadakilere onun annesi olduğunu söyler.

Annemizi Saklarken 7. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Dündar’dan Handan’a İlk Uyarı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler