Cuma, Ocak 28, 2022
Ana SayfaDizilerAnnemizi Saklarken 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Handan Dündar'a Gerçekleri Anlatmak İçin...

Annemizi Saklarken 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Handan Dündar’a Gerçekleri Anlatmak İçin Geç Kalıyor!

-

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Annemizi Saklarken, 6. yeni bölümüyle 12 ocak çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Derya, annesinin evlendiğini görür. Annesinin Dündar’dan, çocukları olduğunu öğrendikten sonra yıkılır. Füsun, üzüntüden bebeğini düşürür. Selin, Handan’ı annesinin yatağında görünce cinnet geçirir. Bora, Handan hamile olduğu için babasının apar topar evlendiğini düşünür. Benan ile Füsun, gizli evliliği ifşa eder. Annemizi Saklarken 6. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Handan, Dündar’a gerçekleri anlatmak için geç kalıyor.

Çarşamba Dizileri 2021

Handan Dündar’a Gerçekleri Anlatmak İçin Geç Kalıyor!

Annemizi Saklarken 6. bölüm 1. fragmanında; Bora, Derya’yla konuşmaya gidiyor ve ona annesinin çocuklarını babasından sakladığını, eğer gerçekleri ona açıklamazsa onu karnındaki çocuğunda kurtaramayacağını söylüyor. Derya, annesinin hamile olduğunu sanıp donup kalıyor. Dündar, Handan’ın evine gidiyor. Handan onun, gerçekleri öğrendiğini düşünürken Dündar, Bora ile Derya’yı el ele yakalıyor.

İşte Annemizi Saklarken 6. bölüm 1. fragmanı…

 

ANNEMİZİ SAKLARKEN 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Handan, cüzdanını evde düşürür. Derya, annesini takip edince onun Dündar’ın evine gittiğini görür. Nikah memuru da gelir. Derya içeri girip annesinin evlendiğini görünce fenalaşıp dışarı çıkar. Bora, babasının ceketinin cebinde bulduğu gebelik testinin Handan’a ait olduğunu, babasının onun için apar topar evlendiğini düşünür.

Handan’ı tebrik eden Bora da evden ayrılır. Derya, annesinin Dündar’dan çocukları olduğunu sakladığını öğrenip yıkılır. Füsun, Dündar’ın kendisiyle evleneceğini düşünüp gelinlik giyip onun evine gider. Dündar, kapıyı Handan’ın açmasını ister. Füsun, Handan’ı gelinlikle görünce şok olur.

Dündar, Füsun’a Handan’la evlendiğini açıklar. Füsun, yaşadığı şokun etkisini atlatamadan evden ayrılmak zorunda kalır. Dündar’ı Füsun’un kardeşi arar ve ablasının Zerrin’in mezarı başında baygın halde bulunup hastaneye kaldırıldığını söyler. Hemen hastaneye giden Dündar, Füsun’un bebeğini kaybettiğini öğrenir.

Ona zaten o bebeği istemediğini söyler. Benan, kızlarla birlikte yurt dışından döner. Selin, babasına sürpriz yapmak için onun odasına girer. Oda da Handan’ı görünce sinir krizi geçirir. Handan’ın üzerine para fırlatıp onu evden kovar. O sırada Dündar geliyor ve Handan’la evlendiğini söyler.

Selin, evi terk edip abisinin yanına gider. Benan, küçük yeğenini göndermez ve onu Handan üzerinden işlemeye başlar. Ona babasının Handan’ı parayla aldığını, onun ucuz bir kadın olduğunu söyler. Sadece valizindeki gelinlikle gelen Handan, çırılçıplak kalır. Melek, Handan’a hizmetçinin eski eşofmanını verir.

Handan, kıyafetlerini almak için eve gider. O sırada Derya gelir ve annesinin kıyafetlerini camdan aşağı fırlatır. Handan, kıyafetlerini toplarken Dündar gelir. Onu götürüp yeni kıyafetler alır. Ertesi gün Handan’a kredi kartları verir. Bir de araba alıp ona sürpriz yapar. Handan, alışveriş yapıp çocuklarına hediyeler alıp komşusuna bırakır.

Benan ile Füsun, bir olup Dündar ile Handan’ın gizli evliliğinin fotoğraflarını yayımlatır. Handan, fotoğrafları görünce tutuşmaya başlar. Bora, Derya’nın yanına gelip onunla annesi hakkında konuşmak istediğini söyler.

Annemizi Saklarken 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Benan İle Füsun Gizli Evliliği…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Ender Çağatay'a İşbirliği Teklif Ediyor

Yasak Elma 129. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ender Çağatay’a İşbirliği Teklif...

0
Fox Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma, 129. yeni bölümüyle pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Kumru, Çağatay’la evlilik hazırlıklarını bitirir. Yıldız iş...