Ana SayfaDedikoduAlina Boz: Aşkın Tarifi Zor

İlgili Postlar

Alina Boz: Aşkın Tarifi Zor

Alina Boz’ samimi açıklamalar geldi. InStyle Türkiye dergisine konuşan ünlü oyuncu Alina Boz, pandemi sonrası yapacaklarını anlattı. Alina Boz “Aşkın tarifi zor.” dedi. İşte ünlü oyuncunun açıklamaları;

Oynadığınız karaktere hazırlanırken neler yapıyorsunuz?

Her karakter için farklı hazırlık süreçleri gerekiyor ama her projede ilk iş karakteri çözümlemekle başlıyor. Bu süreçte oyuncu koçlarıyla çalışıyorum. Karakteri çıkardıktan sonra canlandıracağım karakterin ilgili olduğu konular hakkında bir şeyler izlediğim ve okuduğum bir sürece giriyorum.

Burak Deniz ve Alina Boz’dan Samimi Açıklamalar

Alina Boz’dan Samimi Açıklamalar

Ünlü oyuncu Alina Boz, seyahate çıkma hayalleri kurduğunu belirterek, “Uzun bir Avrupa tatiline çıkmak istiyorum. Uzun zamandır ertelediğim, görmek istediğim yerleri görmek istiyorum. Pandemide öğrendiğim en önemli şey, hiçbir şeyi ertelememek gerektiği oldu. Her zaman istediklerinizi yapmak için sınırsız zamanınız olduğunu, her şeyin sizin kontrolünüzde olduğunu düşünüyorsunuz ama bir gün geliyor, öyle olmadığını fark ediyorsunuz. Her şey yoluna girdiğinde ilk yapacağım şey, görmeyi ertelediğim yerlere gitmek olacak” dedi.

Alina Boz Kimdir?

Alina Boz: Aşkın Tarifi Zor

Röportajda ünlü oyuncuya “Birine âşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?” sorusu da yöneltildi. Boz şöyle yanıt verdi: “Aşk tarif edilmesi çok zor bir duygu. Hatta birçok duygunun karışımı. Hayatında edindiğin deneyimlerle birlikte insandaki tanımı da hep değişiyor. Hiç olmadığını sandığın kadar mutlu ve huzurlu hissetme hali genel bir aşk tanımı olabilir benim için. Ama aslında tarif edilemeyecek kadar karışık, bir o kadar da kişisel bir duygu.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler