Ana SayfaDizilerAlie 6. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Devin Sesiyle Aslan'ı Büyülüyor!

İlgili Postlar

Alie 6. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Devin Sesiyle Aslan’ı Büyülüyor!

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Aile, 6. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; İbo, çıkan yangından sonra Aslan ile yeni bir mücadeleye girer ve büyük bir hamle yapar. Aslan, en büyük korkusuyla, Yusuf Soykan’ın oğluna bıraktığı mektupla yüzleşir. Ati, Ceylan’ı partisine davet edip onu kullanarak Aslan’dan intikam almayı planlar. Devin, Hülya’nın kurallarıyla boğuşurken onunla bir tartışmaya girer. Bu tartışmanın üzerine gelen Aslan Devin’in, annesinden özür dilemesini ister. Aile 6. bölüm 1. ön izleme yayınlandı. Devin, sesiyle Aslan’ı büyülüyor.

Devin Sesiyle Aslan’ı Büyülüyor!

Aile 6. bölüm 1. ön izlemesinde; Aslan, Devin’le birlikte müzik dinlemeye gidiyor. Mekanda çıkan şarkıcı Aslan’dan şarkıya devam etmesini istiyor. Aslan kabul etmeyince Devin’e mikrofonu uzatıyor. Aslan Devin’in, değil kardeşinin sesinin iyi olduğunu söylüyor. Devin ise, hemen mikrofonu alıp şarkıya devam ediyor. Aslan, Devin’in sesinin güzelliği karşısında adeta büyüleniyor.

İşte Aile 6. bölüm 1. ön izleme…

AİLE 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Çiftliğe yapılan silahlı saldırıyla birlikte Devin, hayatının belki de en zor günlerini yaşarken sadece Aslan’ın desteğine ihtiyaç duyar. Ancak Aslan yerine kendini bir koruma ordusuyla bulur. Hülya ise başta Devin olmak üzere aile üyeleri üstündeki baskıyı iyice arttırır.

Saldırıyı kimin düzenlediği bulunana kadar çiftlikte güvenlik önlemleri en üst düzeye çıkarılır. Eko, başarılı bir ameliyattan sonra kendisine gelir. Soykan ailesinin karanlığıyla yüzleştikçe Aslan’a dair inandığı doğruları sorgulamaya başlayan Devin, bir cevap bulmak için Cihan’la buluşur.

Aslan’ı tanımaya çalışırken kendi içindeki karanlıkla da tanışır. Aslan, Eko’yu kimin vurduğunu bulmak için uğraşır. Tüm oklar Ati’yi gösterir. Ama Ati ortalardan kaybolmuştur. Aslan, Ati’yi saklandığı yerde buluyor. Onu korkutup bırakır.

Daha sonra amcasının yanına gidiyor ve bu saldırıyı onun yaptırdığını bildiğini söyler. İbrahim Aslan’a, saldırıyı yaptırdığını itiraf eder. Ona, çiftlikte güvenlik zafiyetinin olduğunu söylediğini ve kendisine inanmadıklarını, bu yüzden bu saldırıyı yaptırdığını, ama hedefte Eko olmadığını söyler.

Devin, Aslan’dan bu işi bir kan davasına dönüştürmemesi için söz vermesini ister. Eğer söz verirse onunla çiftliğe gideceğini söyler. Aslan, önce ona bu sözü veremez. Amcasıyla görüştükten sonra Devin’in yanına gidip, Eko’ya yapılan saldırıyı yapanı da yaptıranı da bulduğunu ama onlara bir şey yapmadığını söyler.

Devin, Aslan’la birlikte çiftliğe döner. Aslan, amcasının büyük bir yatırım yaptığını öğrenir ve o fabrikayı içinde tetikçisiyle birlikte yaktırır. Gece haberlerde o fabrikada yangın çıktığını ve içinde bir kişinin hayatını kaybettiği haberini izler.

Aile 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Aslan Devin’nin Annesinden Özür Dilemesini İstiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler