Ana SayfaDizilerÜç Kız Kardeş 45. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Mesut'a Duygusal Veda!

İlgili Postlar

Üç Kız Kardeş 45. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Mesut’a Duygusal Veda!

Kanal D’nin büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 45. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Türkan ile beraber mutfakta kahvaltı hazırlayan Somer, soğanları ocakta unutur ve tavayı almak isterken eli yanar. Türkan’dan şefkat bekleyen Somer, Türkan’dan alternatif tıp önerileriyle karşılık alır. Türkan’ın kendisine şefkat göstermeyeceğini anlayan Somer, çareyi eline merhem sürmekte bulur. Üç Kız Kardeş 45. bölüm 2. ön izleme yayınlandı. Mesut’a duygusal veda!

Mesut’a Duygusal Veda!

Üç Kız Kardeş 45. bölüm 2. ön izlemesinde; Mesut’un kardeşini evlat edinen aile onu da evlat edinmek istiyor. Mesut, yeni ailesinin yanına gitmek için yola çıkıyor. Nesrin, Sadık ve ailesiyle vedalaşan Mesut’un gitmesi, tüm aileyi duygulandırıyor.

İşte Üç Kız Kardeş 45. bölüm 2. ön izleme…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 44. BÖLÜM ÖZETİ!

Türkan, Somer’le birlikte mahkemeye gitmek için hazırlanır. Rüçhan, Türkan’ın boşanma davasına gitmemesi için engeller. Somer ise beklemediği bir çıkışla karşı karşıya gelir. Türkan, bahaneyle boşanma davasına gitmez. Sevilay ise Rüçhan’ın yokluğunu fırsat bilerek, Özer’in evine yerleşir. Özer, ona karşı çıkar ve gitmesini ister. Ama onun çok hasta olduğunu öğrenince evde kalmasına izin verir.

Somer bir yandan annesinin mallarını geri almak için uğraşırken, diğer yandan da Türkan’la ilişkisini tekrardan düzene oturtmaya çalışır. Türkan ve Somer arasında dengeler yavaş yavaş değişir. Artık Somer kaçar, Türkan kovalar. Rüçhan’ı polise veren kişinin Özer olduğu ortaya çıkar. Rüçhan’ın olayında suç görünen Nesrin de görüntülerle ilgili Özer’den duyduklarının ardından, Türkan ve Rüçhan’ın karşısına çıkıp gerçekleri tek tek açıklar.

Rüçhan’ın dünyası adeta başına yıkılır. Somer’in Rüçhan için verdiği mücadele devam eder. Rüçhan, Türkan’ın yanından ayrılmaz ve bir umut Özer’in kendisinden aldığı her şeyi geri alabilmenin yollarını arar.

Türkan, Somer’in tüm çabalarına rağmen gururundan vazgeçmediği için Somer’e başka bir şans bırakmaz. Kıskançlık krizine giren Türkan, Somer’in otel odasına baskın yapar. Sabaha kadar da oradan ayrılmaz.

Ertesi gün Türkan eve döndüğünde Rüçhan’ın valizini topladığını ve evine dönmek istediğini görür. Sevilay’ın evde olduğunu bilen Türkan, Somer’e gerçekleri anlatır. Somer, koşup babasından bunun hesabını sorar. Rüçhan Somer’i, babasını boğazlarken yetişir. O sırada Sevilay, Rüçhan’ın sabahlığıyla aşağı iner. Rüçhan, Sevilay’ı evinde görünce donup kalır. Öte yandan, Türkan’ın evine zorla giren adam ona saldırır.

Üç Kız Kardeş 45. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Somer Türkan’ın Kendisine Şefkat Göstermesini İstiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler