Magazin Haberleri » Ünlüler » Ali Poyrazoğlu “Kavuk Değil Takke”

Ali Poyrazoğlu “Kavuk Değil Takke”

Usta oyuncu Ali Poyrazoğlu, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Basın mensuplarıyla sohbet eden Poyrazoğlu Rasim Öztekin’den Şevket Çoruh’a devredilen İsmail Dümbüllü’nün kavuğu hakkında konuştu. Detaylar haberimizin devamında…


Ali Poyrazoğlu kimdir?

Ali Poyrazoğlu Çok Mutluyum

Poyrazoğlu, Ekim ayı boyunca “Sahnede Bir Hayat” tiyatro gösterileri ile, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda “Asi Kuş” oyunuyla sahne alacağını söyledi. Oyunla ilgili, “Herkes krizden söz ediyor. 500 bilet satılmış. 300 bileti sağlık çalışanlarına hediye ettim. O yüzden çok mutluyum” dedi.

İsmail Dümbüllü’nün Kavuğu Değil O Bir Takke

Usta oyuncu Rasim Öztekin’den Şevket Çoruh’a devredilen İsmail Dümbüllü’nün kavuğu hakkında çok tartışılacak açıklamalarda bulundu.

Kavuğun Yeni Sahibi Şevket Çoruh’dan Ateş Eden Sözler..

Kavuk konusunda işin soytarılığına dönüştüğünü söyleyen Ali Poyrazoğlu, “Bu konu hakkında fazla konuşmak istemiyorum ama işin aslının soytarılığa dönüştüğünü düşünüyorum. Bu habire ısıtılıp ısıtılıp magazin gündemine getirilen bir konuydu. Örneğin ben bu konuda hiç söz etmiyorum ama İsmail Dümbüllü ödülü veriliyor iyi oyuncuya. O ödülü ben de aldım. Karagöz-Hacivat ilgili Karagöz’ün takkesi var ya ona ‘Işkırlak’ adı veriliyor onu da bana verdiler birkaç sene önce. Karagöz’ün ‘Işkırlak’  hikayesinde şöyle bir gelenek var. Onu sana veriyorlar ertesi sene hak edene birine devir etmek zorundasın. Bir yıl bende durdu ben de Zihni Göktay’a verdim. Zihni kime verdi onu takip etmedim. O Kavuk İsmail Dümbüllü’nün kavuğu değil. O bir takke.” dedi.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Deniz Kuru

Avatar

İlginizi Çekebilir

Uğur Akkuş’a Hapis Cezası

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’a Şok Hapis Cezası…

Ünlü eski mankenlerden Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş’a kötü haber.. İş insanı Uğur Akkuşa1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir