Perşembe, Mayıs 6, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Aleyna Tilki'nin anne ve babası boşandı!

Aleyna Tilki’nin anne ve babası boşandı!

-

Genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin anne ve babası boşandı. Aleyna Tilki’nin annesi Havva Tilki ile babası Mehmet Tilki, tek celsede boşandı. Detaylar haberimizde…

Aleyna Tilki’nin annesi ve babası tek celsede boşandı

Sık sık yaşının küçüklüğü ve sert çıkışları ile magazin gündeminde yer alan genç şarkıcı Aleyna Tilki, şimdi de anne ve babasının boşanması ile gündeme geldi. Tilki’nin anne ve babası boşandı.

Aleyna Tilki’den Herkesi Şaşırtacak İtiraf!

Anne ve babası mahkemeye birlikte geldi, birlikte döndü

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Tilki ve babası Mehmet Tilki, boşanmak için Aile Mahkemesi’ne dilekçe verdi. Mahkemeye, anlaşmalı boşanma dilekçesi sunan Tilki çifti, tek celsede hızlıca boşandı.

Boşanma işlemlerini gizlilik içinde yürütmüşler

Aleyna Tilki, anne ve babasının boşanma mahkemesine katılmadı. Adliyeye boşanmak için birlikte gelen çift, boşanma davasının görülmesinin ardından adliyeden yine birlikte ayrıldılar. Çiftin, boşanma kararını daha önceden aldıkları ama işlemleri büyük bir gizlilik içerisinde yürüttükleri iddia ediliyor.

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Tilki ve babası Mehmet Tilki çiftinin boşanmaları şoke etti.

Aleyna Tilki kimdir?

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

aleyna-tilki

Aleyna Tilki ‘nin Aşı Soruşturmasında Karar Verildi

0
Aleyna Tilki geçtiğimiz haftalarda yaptığı koronavirüs açıklaması ile gündem olmuştu. Tilki’nin söylediği sözlerin ardından bir vatandaş, “Devleti aşağılayıp halk arasında korku ve paniğe neden...