Ana SayfaÜnlülerAleyna Tilki’den ‘Zavallı’ Göndermesi

İlgili Postlar

Aleyna Tilki’den ‘Zavallı’ Göndermesi

Geçtiğimiz günlerde  İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, Beyaz Tv’de yayınlanan “Mertçe Sohbetler” programına konuk olmuş, Aleyna Tilki’yi topa tutmuştu. Aleyna Tilki, Twitter hesabından yaptığı göndermeyle sessizliğini bozdu.

Dilan Çıtak kimdir?

Aleyna Tilki kimdir?

Tilki’den ‘Zavallı’ Çıkışı!

Aleyna Tilki 16 yaşında ‘Cevapsız Çınlama’ şarkısıyla şöhret basamaklarını hızla tırmanmaya başlayarak, 2017’ye ‘Sen Olsan Bari’, 2018’e ‘Dipsiz Kuyum’ şarkısıyla adeta damga vurdu. Tilki’nin hızlı yükselişi eleştirileri de beraberinde getirdi.Aleyna Tilki’nin sosyal medya hesabından attığı ‘zavallı’ tweetinin geçtiğimiz günlerde kendisi için, “Aleyna Tilki star falan değil” diyen Dilan Çıtak Tatlıses’e olduğu iddia edildi…

Dilan Çıtak’tan Aleyna Tilki’yi Kızdıracak Sözler!

Çıtak,  Söylemediğini Bırakmamıştı

Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, Beyaz Tv’de yayınlanan “Mertçe Sohbetler” programına konuk olmuş, yaptığı açıklamalarla Aleyna Tilki’yi adeta topa tutmuştu. Tatlıses, “Aleyna Tilki star falan değil, açık açık beğenmiyorum, tarzını da sevmiyorum, bana hitap etmiyor. Ortada bir şey yokken varmış gibi gösteriliyor. Bir sanatçıda ses varsa vardır, yoksa yoktur. Herkes arabesk söylememeli. Son şarkısı ”Dipsiz Kuyum” esinlenme falan değil resmen Bergen’in şarkısının aynısı. Keşke cover yapsalarmış” açıklamasında bulunmuştu. Ardından Aleyna Tilki’den bir çıkış geldi. Aleyna Tilki, Twitter hesabından ‘zavallı’ diye bir tweet attı. Takipçileri ise bu tweet’in Dilan Çıtak Tatlıses’e için olduğunu iddia edildi.

İbrahim Tatlıses’in kendisini kızı olarak kabul etmesinin ardından; geçtiğimiz aylarda mahkeme kararıyla, kendisine yıllardır babalık yapan merhum Cem Çıtak’ın nüfusundan çıkan Dilan Çıtak, açtığı davayı kazanmasıyla ve bu yılın ilk aylarında artık “Tatlıses” soyadını kullanmaya başlamasıyla gündeme gelmişti. Şu sıralar ise yaptığı müzik ile gündemde sık sık yer alan Dilan Çıtak, eleştirileriyle sosyal medyada Aleyna Tilki’nin hayranlarından da tepki aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler