Magazin Haberleri » Ünlüler » Aleyna Tilki: Türk Rekoru Bende!
Aleyna Tilki Türk Rekoru Bende
Aleyna Tilki Türk Rekoru Bende

Aleyna Tilki: Türk Rekoru Bende!

Aleyna Tilki, önceki akşam Levent’te müzik stüdyosundan çıkarken görüntülendi. İlhamın geceleri geldiğini belirten Tilki, “Artık hayatım disipline girdi, geceleri de uyumuyorum. Sabahlara kadar şarkı yazmayı seviyorum. ‘Cevapsız Çınlama’ 500 milyon kez izlendi. Türk rekoru bende” dedi. Genç şarkıcı, bir kaç yıl önce Taksim’de sokak müzisyenliği yapması hakkında ilk kez konuştu. Tilki, “Oradaki müzisyenlere yardım etmek için şarkı söylemiştim. Çünkü çok kutsal bir şey yapıyorlar onlar. Sokak müziğini çok seviyorum. Sokakta müzik yapan birisini asla geri çevirmemek lazım. Sokaktaki insanları çok sevmek lazım. Kışın çok üşüyorlar” açıklamasında bulundu.


Genç şarkıcı, geçen yıl da Amerika’da bir sokak müzisyenine yardım ettiğini söyledi: “Hollywood’da gitar çalan Asyalı bir çocuk gördüm. Gitarın sesi de kendi sesi de çok az çıkıyordu. Yanına gittim, ‘Ben şimdi şarkı söyleyeceğim, sen çalacaksın, toplanan parayla sana yeni gitar alacağız’ dedim. Şarkıya başladım, bayağı bir insan birikti. Gitar parası çıktı”


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ebrar Durmuş

Avatar

İlginizi Çekebilir

Acun Ilıcalı Ünlü Komedyen İle Anlaştı.

Exxen İçin Acun Ilıcalı Ünlü Komedyen İle Anlaştı…

Televizyonculuktaki başarısı ülke sınırını aşan ve devamlı çalışma alanını çeşitlendiren Acun Ilıcalı, Exxen ismini verdiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir