Perşembe, Mayıs 6, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Aleyna Tilki, Havalimanında Neden Polis Merkezine Alındı..

Aleyna Tilki, Havalimanında Neden Polis Merkezine Alındı..

-

Ne yapsa, ne giyse gündem olan ünlü popçu Aleyna Tilki, bugün İstanbul Havalimanı’nda polis merkezine alındı. Olay anı kameralarada yansıyan ünlü popçu neden polise ifade verdi. Tüm detaylar Haberimizde..Aleyna Tilki Giydiği Elbise İle Dikkatleri Üstüne Çekti!Aleyna Tilki, Havalimanında Polis Merkezine Alındı..

Söylediği şarkılar kadar, sözleri ve yaptıklarıylada her daim gündem olmayı başaran ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, İtalya Milano ya uçmak için geldiği İstanbul Havalimanın da apor topar polis merkezine alındı.

Polis yanındayken kameralara yansıyan ünlü popçu, havalimanı’nda sıra beklerken tartıştığı bir yolcu ve hakaret ettiği öne sürülen özel güvenlik görevlisinin şikayet etmesi üzerine havaalanı emniyet birimine götürülerek ifade verdi.

Aleyna Tilki Kimdir?

https://www.youtube.com/watch?v=jbV80u4Miu4

Aleyna Tilki Milano Uçuşunu İptal Etti…

Bir müddet poliste ifade işlemleri için kalmak zorunda kalan Aleyna Tilki, işlemlerin hemen ardından Milano uçuşunu iptal etti. Aleyna Tilki sonrasın da İstanbul havalimanından ayrıldığı görüldü.

Havalimanında olay çıkaran Aleyna Tilki, polis merkezine alındı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

aleyna-tilki

Aleyna Tilki ‘nin Aşı Soruşturmasında Karar Verildi

0
Aleyna Tilki geçtiğimiz haftalarda yaptığı koronavirüs açıklaması ile gündem olmuştu. Tilki’nin söylediği sözlerin ardından bir vatandaş, “Devleti aşağılayıp halk arasında korku ve paniğe neden...