Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ozan'ın Başı Amcasının Yüzünden Belaya...

Alev Alev 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ozan’ın Başı Amcasının Yüzünden Belaya Mı Giriyor?

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 15. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Tüm gazeteler Tomris, Rüya, Çiçek ve Cemre’nin yaptıklarını yazar. Ozan, Cemre’ye olan hislerini anlatmaya çalışırken Çelebi gelir. Cemre’ye, bu sefer protokolü şartsız kabul edeceğin söyleyip onu kızıyla tehdit eder. Güneş’i görmeye giden Cemre, evde kimsenin olmadığını görür. Alev Alev 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ozan’ın başı, amcasının yüzünden belaya mı giriyor?

Perşembe Dizileri 2020

Ozan’ın Başı Amcasının Yüzünden Belaya Mı Giriyor?

Alev Alev 15. bölüm 2. fragmanında; Çelebi, insanların gözünden düşüyor. İskender, Çiçek’e bundan sonra kendisinden istenildiği gibi değil kendi gibi davranacağını söylüyor. İkili birlikte Atlas’la ilgileniyor. İnşaatta işçilerden birisi hayatını kaybediyor. Diğer işçiler, bu kazanın olmasında Ozan’ı suçluyor.

İşte Alev Alev 15. bölüm 2. fragmanı…

 

ALEV ALEV 14. BÖLÜM ÖZETİ!

Rüya, babasının intihar süsü verilip öldürülmesinden sonar iyice içine kapanır. Haftalar geçtikten sonra Ömer, Rüya’yı ilk kez dışarı çıkarıp ona, kendi hayatını anlatır. Çiçek ise, Kenan’ın yerini İskender’e söylediği ve onun bu yüzden öldürüldüğü için vicdan azabı çeker.

İskender’de, Kenan’ı öldürdürdüğü için abisinden nefret ediyor ve onunla tartışıp evi terk eder. Çelebi’nin, hiçbir şey umurunda olmaz. Güneş’i annesiyle şehir dışına gönderir ve Cemre’nin onu görmesine engel olur.

Yeniden belediye başkanlığına soyunan Çelebi, karısının yanında olması gerektiğini bildiği için Cemre’ye, yeni bir boşanma protokolü sunar. Eğer, seçim süresinde yanında olursa ondan tek celsede boşanmayı kabul ettiğini söyler.

Ama buna, Cemre inanmaz. Bunu duyan Tomris, Cemre’nin evine gidip onları işbirliği için organize eder. Kızlar, çöpe atılan bebekten yola çıkarak araştırma yapmaya başlarlar. Tamda Çelebi’nin, doğduğu yıl çöpe atılan bir bebek haberine rastlarlar.

O bebeğin bulunduğu çöplüğün yerine Çelebi’nin belediye başkanlığı zamanında park yapıldığı bilgisine ulaşırlar. Çelebi, emri vaki yapıp Cemre’ye basın açıklaması yapacağı gün yanında olmasını ister ve ona orada giymesi için bir elbise bırakır.

Geceler boyunca çalışan Ömer, Rüya, Tomris ve Ozan, Çelebi’nin çöpe atılan bebeği öğrendiği gün bir kadını o parkta dövüp komalık ettiğini öğrenir. O kadını bulan Ömer, Çelebi’nin başkanlığını açıklayacağı geceye getirir.

Rüya, Çelebi’nin kadın haklarını savunan biri gibi görünen bir psikopat olduğunu gösteren belgeleri basına dağıtır. Çelebi, o parkta dövdüğü kadını görünce öylece kala kalır.

Alev Alev 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çelebi Güneş’i Uzaklara Gönderiyor!



CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Sadi'nin Yaşadıkları İzleyenleri Göz Yaşlarına Boğdu

Kırmızı Oda 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sadi’nin Yaşadıkları İzleyenleri Göz...

0
Tv 8'in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kırmızı Oda, 27. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Kumru, üzerine kuma getirileceğini öğrenince Yavuz'la nasıl...