Ana SayfaDizilerAlef Dizisi Tivibu'da İzleyicisiyle Buluşacak!

İlgili Postlar

Alef Dizisi Tivibu’da İzleyicisiyle Buluşacak!

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, sinema kanallarında, Seç İzle ve Kırmızı Halı klasörlerinde gişe rekortmeni yepyeni yapımları aralık ayında da izleyiciyle buluşturacak. Başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Kenan İmirzalıoğlu ve Melisa Sözen’in paylaştığı Alef dizisi aralık ayında Tivibu’da izleyicisiyle buluşacak. Türkiye’de mistik polisiye türünün ilk örneği olan Alef dizisi, Seç İzle Dizi Klasöründe yerini alıyor.

Ahmet Mümtaz Taylan Kimdir?

Kenan İmirzalıoğlu kimdir?

Alef Dizisi Tivibu’da İzleyicisiyle Buluşacak!

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, sinema kanallarında, Seç İzle ve Kırmızı Halı klasörlerinde gişe rekortmeni yepyeni yapımları aralık ayında izleyicileriyle buluşturuyor. Türkiye’de mistik polisiye türünün ilk örneği olan Alef ise Seç İzle Dizi Klasöründe yerini alıyor.

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom, dijital televizyon platformu Tivibu ile aralık ayında da gişe rekortmeni, zengin ve güncel içerikleriyle dikkatleri üzerine çekmeye ediyor. Platform, yakın dönemde beyaz perdede yayınlanan filmleri Kırmızı Halı klasöründe izleyiciyle buluşturuyor. Seç İzle klasöründe farklı yapımları istenildiği zaman izleyiciye sunan Tivibu, sinema kanallarında ise gün içinde komediden bilim kurguya farklı türlerde birçok film yayınlıyor.

ALEF DİZİSİ DE TİVİBU’DA!

Tivibu’nun Seç İzle Dizi klasöründe, Türkiye’de mistik polisiye türünün ilk örneği olan ve izleyicilerini gizem ve aksiyon dolu bir yolculuğa çıkaran “Alef” dizisi yer alıyor. FX kanalının ilk yerli yapımı olan dizinin başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen yer aldığı dizi. İstanbul’da işlenen esrarengiz cinayetleri çözmek için bir araya gelen Kemal ve Settar’a, akademisyen Yaşar’da yardım ediyor.

SİNEMA KANALLARINDA NELER VAR?

Sinema TV kanalında 19 Aralık saat 21.30’da yayınlanacak “Yedinci Hayat”ta, yakın gelecekte dünyada artan nüfus sebebiyle ailelere tek çocuk şartı getirilince, yedi kız kardeş tek bir kadın kimliği altında hayatlarını geçiriyor. Sinema 1001 kanalında 30 Aralık saat 22.00’de ekranlara gelecek “Adalet 2”de Robert McCall, en iyi arkadaşı öldürülünce suçluların peşine düşüyor. Sinema Aile’de 19 Aralık saat 20.00’de izleyiciyle buluşacak “Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası”nda, zamanının büyük çoğunluğunu icatlarıyla geçiren genç Leonardo Da Vinci ile arkadaşları Lorenzo ve Lisa’nın gizli bir hazinenin peşine düşmeleri anlatılıyor.

Melisa Sözen kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler