Ana SayfaDizilerAldatmak 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Güzide'nin Başı Büyük Belada!

İlgili Postlar

Aldatmak 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Güzide’nin Başı Büyük Belada!

Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 25. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Tolga, kendisine gelen flash diski açtığında Ozan’ın katil olmadığını görüyor. O diski götürüp Güzide’ye izletiyor. Ozan, katil olmadığını annesinin boş yere mesleğinden olduğunu öğreniyor. Oylum, Behram’dan hamile olduğunu öğreniyor. Behram, bebeği aldırmayı düşünmüyor. Yeşim, Tarık’a verdiği ilacı teyzesinden Güzide’nin evine koymasını istiyor. Polisler Güzide’nin evini aramak için geliyor. Aldatmak 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Güzide’nin başı büyük belada!

Güzide’nin Başı Büyük Belada!

Aldatmak dizisinin 26. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Oltan’ın adamının eline onun sakladığı flash diskler geçiyor. Ozan’ın katil olmadığını ispat eden flash diski Tolga’ya gönderiyor. Tolga, diski açtığında Ozan’ın öldürdüğünü zannettiği adamın yaşadığını görüyor. O flash diski alıp hemen Güzide’ye götürüyor.

ALDATMAK 25. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Güzide, diski izledikten sonra Oylum’u ve Ozan’ı eve çağırıyor. Oylum, Behram’la birlikte eve geliyor. Tolga, onun orada bulunmasını istemediğini söylüyor. Behram’la Tolga, birbirlerine giriyor. Güzide araya girip, Behram’ın gitmesini bu meselenin aile meselesi olduğunu söylüyor.

Tolga, flash diski aileye izletiyor. Ozan’ın öldürdüğünü zannettiği adamın sağ olduğunu ispatlayan videoyu herkes izliyor. Ozan sonradan geliyor ve kendisinin aylardır boş yere tehdit edildiğini, annesinin boş yere mesleğinden olduğunu öğrenip hemen Oltan’dan intikamını almak istiyor.

Ama Tolga onu tutuyor. Ondan bu durumu bilmiyormuş gibi davranmasını, Oltan’ın işini beraber bitireceklerini söylüyor. Bu arada Yeşim’in verdiği ilaçla Tarık kalp krizi geçiriyor. Yeşim, kızına mirasın 25 yaşından sonra kalacağını öğrenince onu hastaneye yetiştiriyor.

Oltan bu arada Tarık’ın ofisine girip ona gönderilen flash diskleri alıyor. İçinde Ozan’ı tehdit ettiği diskin olmadığını görüyor. Ofisine gittiğinde o diskin Tolga’da olduğunu ona birinin gönderdiğini öğreniyor. Tolga flash diski babasına veriyor ve bunu kimseye vermediğini, ama artık onun gibi bir babasının olmadığını söylüyor.

Behram Oylum’a, büyük bir sürpriz hazırlıyor. Oylum, hamile olduğunu öğrenip hemen Behram’a gidip ona durumu anlatıyor ve bu bebekten hemen kurtulmak istediğini söylüyor. Behram ise, asla bebeği aldırmak istemediğini hemen onunla evlenmeleri gerektiğini söylüyor.

Tarık, kendisine geldikten sonra zehirlendiğini öğreniyor. Bunu kendisine Güzide’nin yaptığını düşünüp polislere öyle ifade veriyor. Yeşim, durumu öğrenip teyzesinden hemen o ilaçları Güzide’nin evine bırakmasını istiyor. O da Öykü’yü alıp Güzide’nin evine gidiyor. Bir fırsatını bulup ilacı Güzide’nin odasına koyuyor.

Öte yandan Güzide, Ali Sezai’nin hiç Kanada’ya gitmediğini öğreniyor. Evine geldiğinde ise, polislerin evini aramak için geldiğini öğreniyor.

Aldatmak 25. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Tolga İle Behram Oylum İçin Karşı Karşıya Geliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler