Perşembe, Mayıs 6, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Akın Akınözü 'den Hercai Dizisine Veda Mesajı

Akın Akınözü ‘den Hercai Dizisine Veda Mesajı

-

Akın Akınözü 3 yıldır Ebru Şahin ile başrollerini paylaştığı Hercai dizisine veda etti. Detaylar haberimizin devamında…

Akın Akınözü Kimdir?

Sayende Şükretmek İçin Sebeplerim Var

Oyuncu rol aldığı Hercai dizisine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla veda etti. İşte Akınözü’nün paylaşımı;

“Sevgili Miran, seni anlamaya ve anlatmaya çalışırken beni de beraberinde çıkardığın, büyülü Mezapotamya topraklarındaki, bu olgunlaşma yolculuğu için sana teşekkür ederim. Bu yolda bana; sevmenin en büyük güç, sevilmenin en gerçek değer olduğunu gösterdin. Ama daha da önemlisi, sevdiklerime ve sevenlerime sahip çıkmadan asla “adam” olamayacağımı öğrettin. Bana, yokluğunu her düşündüğümde titreyerek ağladığım bir aileye sahip olduğumu hissettirerek, ailemin değerini daha da iyi anlamamı sağladın. Bir de tabii ki mucizelere inanmayı… Biliyor musun sayende şükretmek için aslında çok fazla sebebim olduğunu fark ettim”

Mücadelemiz Çok Zordu

“Bütün bunların ışığında anlıyorum ki; sen kara topraktın, ben de senin içinden çıkıp nasıl çiçek açabileceğini soran bir tohum. Aslında birbirimize ihtiyacımız vardı. Çünkü sen içindeki boşluğu dolduracak kökleri arıyordun, ben de içimde taşıdığım kökleri keşfedeceğim ve onları salıp büyütebileceğim bir yer… Şükürler olsun ki; biz hercai bir menekşeye, kış vakti can verebilmeyi başardık.

Şimdi, hiç pes etmeden taşlarını sabır, özveri, emek ve fedakarlıkla döşediğimiz bu yolun sonuna geldik. Fakat ikimiz de biliyoruz ki; yolun sonu gibi gözüken, aslında kalbine dokunduğumuz insanlarda açacak çiçeklerin, yeni bir başlangıcı sadece. ve sen aradığın o mutluluğu, açması imkansız görülen ama hikayemizden ilham alarak açmayı başarmış yeni çiçeklerle dolu bahçende bulacak, bulduğun yerde de özgürleşeceksin… Belki mücadelemiz çok zordu ama bütün bunlara değerdi… Sevgi ve saygılarımla…’Hercai’ Yol Arkadaşın Süreyya Akın Akınözü” ifadeleri ile diziye veda etti.

Olay Çıkardı

Akın Akınözü geçtiğimiz günlerde sette olay çıkardığı iddiaları ile gündeme gelmişti. Sete geciktiği için ekip tarafından uyarılan ve uyarılar sonrası sinirlenen başrol oyuncusu Akın Akınözü’nün seti birbirine kattığı ve dizinin yapım koordinatörünün de üzerine yürüdüğü iddia edilmişti.

Tüm bu yaşananların ardından ise Mia Yapım Genel Koordinatörü Suat Erdoğmuş, Akın Akınözü ‘nü Savcılığa Şikayet Etti!

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

aleyna-tilki

Aleyna Tilki ‘nin Aşı Soruşturmasında Karar Verildi

0
Aleyna Tilki geçtiğimiz haftalarda yaptığı koronavirüs açıklaması ile gündem olmuştu. Tilki’nin söylediği sözlerin ardından bir vatandaş, “Devleti aşağılayıp halk arasında korku ve paniğe neden...