Ana SayfaDizilerAile 4. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Cihan Aslan'a Neyi İtiraf Edecek?

İlgili Postlar

Aile 4. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Cihan Aslan’a Neyi İtiraf Edecek?

Show Tv’nin yeni dizisi Aile, 4. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ati, Aslan’ın yanına gidip ondan amcasını kendisinden uzaklaştırmasını istiyor. Aslan ise, onun bu isteği karşısında ona meydan okuyup ne yapmak isterse yapabileceğini anlatmaya çalışıp ona meydan okuyor. Aile 4. bölüm 2. ön izleme yayınlandı. Cihan Aslan’a, niye itiraf edecek?

Cihan Aslan’a Neyi İtiraf Edecek?

Aile 4. bölüm 2. ön izlemesinde; Cihan annesine Aslan’ın ne kadar mutlu olduğunu, onun bu mutlu gününü berbat etmesini istemediğini, eğer istiyorsa ona her şeyi kendisinin itiraf edeceğini söylüyor. Cihan Aslan ile Devin dans ederken yanlarına gidiyor.

İşte Aile 4. bölüm 2. ön izleme…

AİLE 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Devin’in evlenme teklifinden sonra Aslan ve Devin, birbirlerini daha yakından tanımaya karar veriyor. Hülya hanım Devin ile Aslan’ın evlenme kararı aldığını duyar duymaz hemen bir evlilik sözleşmesi hazırlayıp oğluna veriyor. Aslan ise, o evlilik sözleşmesini kabul etmiyor ve kendisi Devin’i ailesinden ve soyadından korumak için tekrar bir evlilik sözleşmesi hazırlatıyor.

Devin, Aslan’ı arkadaşlarıyla tanıştırmak istiyor. Aslan ile Devin’in arkadaşları gece eğlenmeye çıkıyor. Arkadaşlarıyla çıktıkları gece kulüpte Aslan eniştesini başka bir kadınla görüyor. Sinirlerine hakim olamayan Aslan, eniştesini çok fena bir şekilde dövüyor. Devin, onun o halini görünce büyük bir şok yaşıyor.

Yaşananlar, Aslan ve Devin’in ilişkilerini sorgulamalarına neden olsa da ikisi de birbirine karşı koyamıyor. Devi, zorla Aslan’ın yanına gidip ona destek oluyor. Belgesel projesi için Ati’nin İbo’yla anlaştığını öğrenen Aslan, ikilinin ortaklığını bozmak için harekete geçerken bu durum bir savaşın fitilini ateşliyor.

Hülya’nın gizli yönlendirmesi ile Devin, kliniğinde beklenmedik bir ziyaretçiyi ağırlıyor.
Cihan. Bu ziyaretin sebebi Devin’i büyük bir kararın eşiğinde bırakıyor. Cihan’ın bir psikoloğa ihtiyacı vardır.

Devin Aslan’ın hazırlattığı evlilik sözleşmesini tesadüfen görüyor. Sözleşmenin içinde yazanları okuyan Devin büyük tepki gösteriyor. Aslan bir türlü o sözleşmeyi onu ailesinden korumak için hazırlattığını onu bir türlü inandıramıyor. Devin Aslan’ın evini terk ediyor.

Aile 4. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Aslan Ati’ye Meydan Okuyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler