Ana SayfaDizilerAda Masalı 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Poyraz Haziran'a Karşı Yumuşayacak Mı?

İlgili Postlar

Ada Masalı 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Poyraz Haziran’a Karşı Yumuşayacak Mı?

Star Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Ada Masalı, 8. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Haziran, adadan gitmemekte direnir. Tüm ada Haziran’a düşman olur. Poyraz, Haziran’ın evindeki ağacı görür ve onun kendisine aşık olduğunu öğrenir. Haziran, soğuk odada kilitli kalır. Ada Masalı 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Poyraz, Haziran’a karşı yumuşayacak mı?

Salı Dizileri 2020

Poyraz Haziran’a Karşı Yumuşayacak Mı?

Ada Masalı 8. bölüm 2. fragmanında; Haziran, adada kalıp Poyraz’ın gözüne girmek için elinden geleni yapıyor. Hatta süt bile sağıyor. Ama Poyraz’ın ona karşı öfkesi dinmiyor. Haziran, soğuk hava odasından kurtuluyor. Poyraz ise, onun başından ayrılmıyor.

İşte Ada Masalı 8. bölüm 2. fragmanı….

ADA MASALI 7. BÖLÜM ÖZETİ! 

Biricik, ağzından Haziran’ın sırrını Alper’e kaçırdıktan sonra ne yapacağını bilemez. Alper, bir an evvel Poyraz’a her şeyi anlatmak ister. Hakan, kendi poyasının ortaya çıkmasından korktuğu için Alper’e engel olmaya çalışır.

Eğer bunu Poyraz’a anlatırsa Haziran’la ortaklığının biteceğini ve onun kredi borcunu ödeyemeyeceğini söyler. Biricik, Haziran’a yaptığı büyük hayatı anlatır. Haziran, bir an evvel gerçekleri Poyraz’a anlatmak ister.

Poyraz, Haziran’ı kıskandırmak için otele gelen kadınlara yakın davranıp onları gezdirir. Bu durumu öfkelenen Haziran, Poyraz’ın yanından ayrılmaz. Fırsat bulup gerçekleri ona anlatamaz. Poyraz, oteli sabote etme emrini Hakan’ın verdiğini öğrenir.

Hakan, ortadan kaybolup adadan kaçma yollarını arar. En sonunda İdil’i arayıp ondan kendisini adadan kaçırması karşılığında Haziran’ın büyük sırrını ona anlatacağını söyler. İdil, hemen bu teklifi kabul edip Hakan’a bir tekne ayarlar.

Selma, Zeynep’in kendisini küçümseyici tavırlarına dayanamayıp ablasının üzerine yürür ve yılar önce onun kendi tasarımlarıyla yarışmayı kazandığını herkesin için söyler. O anların videosunu çeken İdil’in yancısı videoyu internette paylaşır.

Böyle olunca Zeynep’in, sahtekar olduğu ortaya çıkar ve adadan hiçbir yere gidemez. İdil’in babasının kendisine olan hislerini bilen Zeynep, ona hemen kendisine evlenme teklif ederse kabul edeceğini söyler.

Poyraz, kaçmak üzereyken Hakan’ı tutup yumruklamaya başlar. O sırada Haziran, Poyraz’a her şeyi itiraf eder. Ama Poyraz, onu dinlemez. Evine gidip Haziran’ın eşyalarını kapının önüne atıp hemen adayı terk etmesini ister.

Ada Masalı 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Poyraz Haziran’ın Kendisine Aşık Olduğunu…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler