Ana SayfaDizilerAda Masalı 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Poyraz Haziran'ı Affetmiyor!

İlgili Postlar

Ada Masalı 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Poyraz Haziran’ı Affetmiyor!

Star Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Ada Masalı, 7. yeni bölümüyle 3 ağustos salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Poyraz, Haziran’ın kendisini sevdiğinden emin olur. Onu kıskandırmak için elinden geleni yapar. Başarılı da olur. Öte yandan İdil, Hakan’dan Poyraz’ın bilançolarını çalanın Haziran olduğunu öğrenir. Ada Masalı 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Gerçekleri öğrenen Poyraz, Haziran’ı affetmiyor.

Salı Dizileri 2020

Poyraz Haziran’ı Affetmiyor!

Ada Masalı 7. bölüm 2. fragmanında; Poyraz, bilançolarını Haziran’ın aldığını öğreniyor. Haziran, Poyraz’a ne kadar pişman olduğunu anlatmak için her yolu deniyor. Büyük hayal kırıklığına uğrayan Poyraz, Haziran’ı dinlemek dahi istemiyor.

İşte Ada Masalı 7. bölüm 2. fragmanı…

ADA MASALI 6. BÖLÜM ÖZETİ!

Haziran, Aliye’nin başında ona Poyraz’a yaptıklarını itiraf eder. O sırada Aliye, uyanır. Poyraz, babaannesinin Haziran’ın yanındayken uyandığı için onun uğurlu geldiğine inanıp ona teşekkür eder.

İdil, Aliye’nin Haziran’ın yanında uyandığını duyunca kıskançlıktan deliye döner. Aliye, İdil’i yanına ister. Poyraz, Haziran’a karşı duygularından emin olup ona açılmak ister. Bunu anlayan Haziran, Poyraz’dan kaçar.

Hakan, parayla bir adam tutup Poyraz’ın oteline yerleştirir. Ondan otelde kavga çıkarmasını ister. Adamın tavırlarına dayanamayan Poyraz, onu otelden kovar. Onunla tartışırken Hakan video çekip internette yayınlar.

Oteldeki rezervasyonlar bir bir iptal edilir. Görkem Sadık’dan adamın kaldığı pansiyonu öğrenir. Poyraz, adamı buluyor ve onu parayla tutulduğunu öğrenir. Adam, durumu düzeltmek için bir özür videosu yayınlar.

Poyraz, her yıl çıktıkları kampa Haziran’ı da davet eder. İdil, onun gelmesine çok bozulur. Hakan, Haziran’ı köşeye sıkıştırmak için kampta doğruluk mu? Dürüstlük mü? oyunu oynar. Sıra Poyraz’a gelince ondan birini öpmesi istenir.

Poyraz, tam Haziran’ı öpeceği sırada İdil oyunu bitirir. Kamptan döndükten sonra Poyraz, Haziran’la konuşmak için onu eve davet eder. Ona aldığı hediyeyi almak için arabasına gittiğinde Aliye, Haziran’a onun konuştuklarını duyduğunu, Poyraz’ı üzmesine izin vermeyeceğini ondan uzak durmasını istediğini söyler.

Haziran, ağlayarak otele gidiyor. Poyraz’da peşinden gider. Poyraz, Haziran’ın kendisinden hoşlandığını bilir ve onu öper.

 Ada Masalı 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Haziran’ın Sırrı Açığa Çıkıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler