Salı, Eylül 21, 2021
Ana Sayfa Diziler Ada Masalı 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İdil Son Kozunu Da Kullanıyor!

Ada Masalı 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İdil Son Kozunu Da Kullanıyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Ada Masalı, 12. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Haziran ile Poyraz, birbirlerine söz verip sevgili olur. Ama İdil, Poyraz’ı kaybetmenin acısıyla Batu’yla işbirliği yapar. Ona, Poyraz’ın büyük sırrını anlatır. Poyraz, Haziran’a ayrılık konuşması yapar. Ada Masalı 12. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İdil, Haziran ile Poyraz’ı ayırmak için son kozunu da kullanıyor.

Salı Dizileri 2021

İdil Son Kozunu Da Kullanıyor!

Ada Masalı 12. bölüm 2. fragmanında; Poyraz ile Haziran, sevgililik günlerinin tadını çıkartıyor. İdil, ortalığı karıştırdıktan sonra Poyraz’a aşkını ilan ediyor. Poyraz, İdil’in oyununa düşecek mi?

İşte Ada Masalı 12. bölüm 2. fragmanı…

ADA MASALI 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Haziran, Batu’yu yaraladığı için Poyraz’a çok kızar. Batu, hastaneye kaldırılıyor ve iyi olduğu halde hafızasını kaybetmiş gibi numara yapar. Poyraz, emniyete gidip Batu’yu yaraladığını itiraf eder ve nezarete kapatılır.

Aliye, Poyraz’ın Haziran’ın yüzünden kavga edip karakolluk olduğu için ona çok kızar. Tartışmaya İdil’de girince Zeynep, Latif’i terk Selma’nın evine gider. Selma, Fatih’e bir şans verip onunla görüşmek ister. Bu vesileyle Zeynep ile Selma’nın arası düzelir.

Haziran, Batu’yu bir otele yerleştirmek ister. Ama otellerde yer bulamayınca kendi evine götürür. Biricik, Alper’le Melisa’nın arasında bir şey olduğunu düşünüp bunu ortaya çıkarmak için bir davet düzenler.

Davete Poyraz, İdil ile birlikte gider. Biricik, Melisa’nın kimi sevdiğini öğrenmek için bir oyun oynar. Ona birine aşık olup olmadığını sorar. Oda Alper’e kızıp Burak’la sevgili olduğu yalanını uydurur.

Alper, iki aşk arasında kalır. Poyraz, Batu’nun Haziran’ın evinde kalmasından rahatsız olup onu kendi evine götürür. Orada onun kendi eşyalarını karıştırırken görüp Batu’yu adadan kovar.

Poyraz, İdil’i İstanbul’a götürüp tedavi ettirmek ister. İdil, bunu duyunca panik olur ve ona ne cevap vereceğini bilemez. Hemen yaptığını Aliye’ye anlatır. Aliye, İdil’e tokat atıp onun bir daha torununun yanına yaklaşamayacağını söyler.

Öte yandan Görkem, Burak’a Melisa’nın aslında Alper’e sevdiğini söyler. Melisa ile Alper’i sevdiğini ve onunda öpüştüğünü anlatırken Biricik konuşulanları duyar. Batu, Yağmur’u kafaya alıp ondan Poyraz hakkında bilgi edinir. Onun 6 ay hapiste yattığını öğrenir.

Haziran, doğum gününü kimsenin hatırlamadığını düşünürken Poyraz ona büyük bir sürpriz hazırlar. Poyraz Haziran’a, bundan sonra hep birlikte olacaklarını söyler. Haziran’a, hiç unutamayacağı bir doğum günü yaşatır. İkili sakladıkları notları açıyor ve aynı şeyleri yazdıklarını görür.

Batu ile İdil, Poyraz ile Haziran’ı ayırmak için bir iş birliği yapıp el sıkışır.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Fekeli Ölüyor Mu

Bir Zamanlar Çukurova 105. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Fekeli Ölüyor Mu?

0
Atv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 105. yeni bölümüyle 23 eylül perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Hakan, genel kurul toplantısına...