Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDedikoduAcun Ilıcalı'dan Ebru Gündeş ve Hadise Açıklaması

Acun Ilıcalı’dan Ebru Gündeş ve Hadise Açıklaması

-

Rezza Zarrab ile ortaya atılan yasak aşk iddiları Hadise’ye büyük zarar vermişti. O dönemde yaşadığı baskıdan dolayı hem erkek arkadaşından ayrılmış hem de “O Ses Türkiye” yarışmasındaki juri koltuğuna veda etmişti. Bunun Acun Ilıcalı’nın kararı olduğu düşünülüyordu. Uzun bir aradan sonra Acun Ilıcalı’dan Ebru Gündeş ve Hadise açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Acun Ilıcalı, BluTV’de yayınlanan ve  sunuculuğunu Cansu Canan Özgen’in üstlendiği  “40” programına konuk oldu. Ve önemli açıklamalarda bulundu.

“Hiç Estetik Yaptırmadım”

– Hiç estetik yaptırmadım ama, estetik yaptıranlara da karşı bir tarafım yok. Tadında estetiği başarılı buluyorum, çünkü fiziksel bazı zorluklara dönüşen durumlar oluyor insanlarda… Orayı da yaptırsam, burayı da yaptırsam 3’er yaş 5’er yaş geriye gideceğim zannediyorlar, ben onun öyle düşündüğünü düşünmüyorum. Amerika’da Miami’de estetiksiz kadın yok. Ama estetik insanın hayatında olmalı, ama tadında olmalı diye düşünüyorum.

Acun Ilıcalı kimdir?

Acun Ilıcalı’dan Ebru Gündeş ve Hadise Açıklaması

Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim. Bir kere Hadise, O Ses Rap’te var, gözden kaçıp da konuyu başka yere taşımak isteyen gözler olabilir… O Ses Rap projemiz var, Hadise orada yer alacak, aynı ismi 2 yerde kullanma şansımız yok. Dikkat ederseniz biz O Ses Rap’e geçen sene başladık ve geçen sene de jüri üyemiz Hadise’ydi.

Hadise Yerine Başka Bir Juri’nin Geleceği Kesinleşti

Hadise’yi biz rapçi olmamasına rağmen O Ses Rap’e koyduk ki, bu şu demek oluyor, rapçi olmamasına rağmen Hadise’yi rap’e koyuyorsak bizim Hadise’ye olan güvenimizi gösteriyor ve aramızdaki ilişkinin ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. Öbür tarafta da O Ses Türkiye’de jüri değiştirmemiz lazım, her sene değiştirdik jüriyi, nerdeyse değişmeyen senemiz olmadı diyebilirim. Aynı jüriyle 2 sene çok nadir devam ediyoruz, Hadise’yi buraya koyduk, Ebru’yla bu sene beraber olmak istedik, teklif ettik, kabul etti, Ebru da bu tarafta kaldı. Birisi Rap’te, birisi de baktığın zaman normal O Ses’te”

Ebru Gündeş kimdir?

Seda Bakan’dan Hadise’ye Destek

Geçtiğimiz günlerde Ebru Gündeş ve Reza Zarrab evliliğinin bitmesinde Hadise’nin rolü olduğu iddia edilmişti. Hadise ise haberleri yalanlamıştı. Seda Bakan’dan Hadise’ye destek geldi. Bakan “Bu da kadına şiddettir. Bu kadar iyi giden bir kariyer birilerini rahatsız etti galiba… Herkesin bir ailesi var. Lütfen yeter.’ dedmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Aylin Aslım'dan Gülşen'i Eleştiren Işın Karaca'ya Sert Çıkış!

Aylin Aslım’dan Gülşen’i Eleştiren Işın Karaca’ya Sert Çıkış!

0
Son dönemlerde Gülşen'in sahnede giydiği kostümlerinin seçimi neredeyse ülkenin tüm gündemi olmuş durumda. Bu durum bir kadının sahnede ne giymesi gerektiğini kamuoyu önünde ahlak...