Pazartesi, Eylül 27, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Hadise Yerine Başka Bir Juri'nin Geleceği Kesinleşti

Hadise Yerine Başka Bir Juri’nin Geleceği Kesinleşti

-

Son dönemlerde medyatik anlamda zor bir süreçten geçen Hadise’nin bir süredir O Ses Türkiye yarışmasının juri koltuğunda oturmayacağı konuşuluyordu ki Acun Ilıcalı bu konuya netlik kazandırdı. Hadise yerine başka bir juri geleceği kesinleşti. İşte detaylar;

Usta Sanatçı Düşünmek İçin Zaman İstedi…

Ünlü şarkıcı Hadise’nin O Ses Türkiye ile yollarını ayırıp yerine Ebru Gündeş’ in  geleceği dedikoduları ayyuka çıkmışken yepyeni bir iddia gündeme düştü. Ünlü televizyoncunun etrafındakilerden duyulan bir bilgiye göre, Ünlü rock sanatçısı Haluk Levent’ e O Ses Türkiye’ ye başlaması için teklifini sundu. Usta rockçıyı ikna etmek için yol katetmeye devam eden Acun’ a henüz yanıt vermediği hatta düşünmek için zaman istediğide öğrenilen bilgiler arasında geliyor.

Haluk Levent Yangınlar İçin Helikopter KiraladıÜnlü Sanatçıdan Kötü Haber Gelmişti…

Son dzamanlarda kurduğu dernek AHBAP ile yüz binlerce insana yardım eden usta sanatçı Haluk Levent, Koronavirüs’ e bulaştığını hayranlarına açıklamış ve şunları söylemişti; “Doktor iki kez aşı olduğumdan dolayı böyle sağlıklı ve hafif atlattığımı söylüyor. Ama ben neyi hafif atlatıyorum onu da bilmiyorum, dediğim gibi değişen bir şey yok. Ama yinede birkaç konserlerim var onlar ertelenecek. AHBAP faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu şekilde ZOOM toplantılarına giriyorum keyifli keyifli” dedi.

Haluk Levent Kimdir?Hadise Yerine Başka Bir Juri’nin Geleceği Kesinleşti

Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programının bu haftaki konuğu ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı oldu. Programda samimi açıklamalar yapan Ilıcalı, Hadise’nin juri koltuğunda oturup oturmayacağına dair merakları da giderdi.

Hadise ile ilgili gelen soruyu Ilıcalı şu sözlerle yanıtladı; “Bir şey yaparken karşılıklı konuşuruz. Büyük ihtimalle belli olacak ama iki üç gün müsaade et bana. Bu sene jürileri ikiye ayırdık. O ses rap yapacağız. Hadise‘yi O Ses Rap’te düşünüyoruz. Hadise’nin O Ses’teki yerine bir isim düşünüyoruz. O isim de çok kolay değil. O açıdan baktığımız zaman kafa yormamız gerekiyor. Son aşamaya geldik”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Gökhan Çıra Bombayı Patlattı

Selin Ciğerci’ den Ayrılan Gökhan Çıra Bombayı Patlattı…

0
Şarkıcı ve Fenomen Selin Ciğerci ile eski eşi futbolcu Gökhan Çıra ayrılığının yankıları devam ederken  ünlü futbolcu, ayrılık sonrası bomba açıklamalar yaptı. İşte Detaylar... Selin...