Ana SayfaÜnlülerAcun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın Takipçileri Bu Ayrıntıya Çok Dikkat Ediyor!

İlgili Postlar

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın Takipçileri Bu Ayrıntıya Çok Dikkat Ediyor!

Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir kararla tek celsede boşanan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın sosyal medya hesaplarındaki bir ayrıntı dikkat çekti.Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, 26 Kasım’da 8 dakikalık duruşmada tek celsede boşandı.

Yaşadığı her anı sosyal medya hesabı Instagram paylaşan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı anılarını silmeye kıyamadı. 9 yıllık ilişkilerini bitiren ünlü çift, Instagram hesaplarından birbirlerinin fotoğrafları silmedi.

Şeyma Subaşı Kimdir

Acun Ilıcalı kimdir?

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’ya kıyamadı!

9 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz yıl resmiyete döken ve Fransa’da görkemli bir törenle evlenen ünlü çift Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı önceki haftalarda boşanmıştı. Ayrılıklarıyla ilgili konuşmamayı tercih eden çift, sosyal medyadaki fotoğraflarını silmeye kıyamadı.

Subaşı’ndan bir kızı olan Acun Ilıcalı’nın, ‘Saygıyla ayrılıyoruz’ dediği Şeyma Subaşı’nın fotoğraflarını instagram sayfasından silmediği görüldü.

9 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz sene nikah masasına taşıyan ancak 14 ay sonra boşanan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, Instagram hesaplarından birbirleriyle olan fotoğraflarını silmedi. Çiftin bu durumu takipçilerinin de gözünden kaçmadı.

Yaşadığı her anı sosyal medya hesabı Instagram paylaşan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı anılarını silmeye kıyamadı. 9 yıllık ilişkilerini bitiren ünlü çift, Instagram hesaplarından birbirlerinin fotoğrafları silmedi..

Şeyma Subaşının ayrılıktan sonra ilk röportajı!

“Kaç haftadır neden silmiyorsun?”

Acun Ilıcalı’nın baze takipçileri, Subaşı ile fotoğraflarının altına “Abi kaç haftadır bekliyorum niye silmiyosun?” yorumları yaptı.

“Severek evlendik yürütemedik, saygıyla da ayrılıyoruz.”

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 26 Kasım’da Silivri Adliyesi’nde 8 dakikada boşandı. Boşanma sonrası açıklama yapan Ilıcalı, “Her evlilikte boşanmada var, ayrılmakta var. Bizde Şeyma ile evliliğimizi kurtarmak için açıkçası bir kaç kere konuştuk denedik. Kurtaramadık. İkimiz için de iyi günler olacaktır diye düşüyorum. Severek evlendik yürütemedik, saygıyla da ayrılıyoruz” demişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler