Salı, Nisan 13, 2021
Ana Sayfa Ünlüler 80'lerin Hangi Ünlü Şarkıcısı, Cinsiyet Değiştirdi?

80’lerin Hangi Ünlü Şarkıcısı, Cinsiyet Değiştirdi?

-

‘Eller kadir kıymet bilmiyor anne’ şarkısını, Türkiye’de 80’li yıllarda ilk okuyan şarkıcı, 10 yıl önce cinsiyet değiştirdiği öğrenildi. Cinsiyet değiştiren ünlü şarkıcı kimdir? Merak edilen tüm detaylar Haberimizde..80’li Yılların Hangi Ünlü Şarkıcısı, Cinsiyet Değiştirdi?

‘Eller kadir kıymet bilmiyor anne’ şarkısını, Türkiye’de ilk okuyan isim olan Hakan Aslan cinsiyet değiştirdi. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, köşe yazısında 80’li yıllarda yaptığı albümlerle tanınan Hakan Aslan’ın cinsiyet değiştirdiğini açıkladı.

10 Yıl Önce Tayland’da Cinsiyet Değiştirdi!

Yeşim Salkım, Nuray Hafiftaş ve Sinan Özen’le konservatuarda aynı sınıfta okuyan ve Kibariye’nin ‘Eller kadir kıymet bilmiyor anne’ şarkısını 80 li yıllarda, Türkiye’de ilk yorumlayan isim olan Hakan Aslan’ın, 10 yıl önce Tayland’da herkesden uzak, sessiz sedasız ameliyata girerek cinsiyet değiştirdiği ortaya çıktı. Yıllardır sanat dünyasından uzak kalan Hakan Aslan’ın, ameliyat sonrası ismini ise Eylem Erener olarak değiştirdiği ve Facebook adresinden ünlü sanatçı Onur Akay’a Eylem olarak mesaj attığı öğrenildi. Tam 10 yıldır kendisinden haber alamayan Onur Akay, daha sonra Eylem Erener’le röportaj gerçekleştirdi.

Dinleyicilerimden Tanıyanlar Oluyor!

80’li yıllarda büyük bir reklam kampanyası ile çıkış yaparak üne kavuşan şarkıcı Hakan Aslan, bu sefer Eylem Erener olarak Onur Akay’a röportaj verdi. Eylem Erener, “Yurtdışında değişime karar verdim ve 10 yıl önce Tayland’da ameliyat oldum. Kendimi huzurlu ve sağlıklı hissettiğim için yaptım. Huzurlu bir hayatı hiçbir şeye değişmem. İzmir’de ve İstanbul’da yaşıyorum. Sessizliğim sakin ve dingin bir hayatı seçtiğim içindir. Çevremdeki herkes biliyor. Dinleyicilerimden tanıyanlar oluyor. Sevgi ve saygı çerçevesinde yaklaşıyorlar. Kimseden negatif bir düşünce ve söylem duymadım. İnsan duruşuyla zaten bunu karşı tarafa verir. Ailem hep olumlu baktı. Eski albümlerimde isim ve resim değişikliği düşünmedim. Onlar orada kaldı” açıklamalarında bulundu.

Hakan Aslan, özel kanalların yeni başladığı dönemde konuk olduğu televizyon programları ile Türkiye’nin dikkatini çekmiş ve büyük bir üne kavuşmuştu. 80’li yıllarda en büyük plak şirketleriyle albümler yapan Hakan Aslan (Eylem Erener), gazinoların son zamanlarını yaşadığı o günlerde sahne çalışmalarına alışamamış ve sadece özel gecelerde sahne aldığı biliniyordu.

Eylem Erener hakan aslan ile ilgili görsel sonucu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

olgun-toker

Son Yaz Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi

0
Son Yaz dizisine sürpriz bir oyuncu transferi. Show Tv'de yayınlanan Arıza dizisinin final kararı vermesinin ardından dizide Burak karakterini canlandıran Olgun Toker sevilen dizi...
mustafa-ustundag

Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ Serbest Bırakıldı

burak-sergen

Son Dakika Burak Sergen Hastaneye Kaldırıldı!