Salı, Eylül 28, 2021
Ana Sayfa Yaşam 2017 tahminleri bir bir çıkan ünlü astrolog Aslı Güder'den 2018 tahminleri!

2017 tahminleri bir bir çıkan ünlü astrolog Aslı Güder’den 2018 tahminleri!

-

Ünlü astrolog Aslı Güder, 2018 yılı için bomba öngörülerde bulundu. 2017 yılı için yaptığı tahminlerden birçoğu tutan Aslı Güder, 2018 yılı için sanat, siyaset ve güncel konular ile ilgili ilginç tahminlerde bulundu. Aslı Güder’in 2018 yılı için tahminleri haberimizde…

Öncelikle, “Sanat dünyasında ve siyasiler arasında gazetelerin bile yazamayacağı kadar çirkin skandallar yaşanacak.” diye tahminde bulunarak Murat Başoğlu’nun öz yeğeni ile yaşadığı skandal ilişkiyi bile tahmin eden Aslı Güder’in 2017 yılı için yaptığı tahminleri hatırlayalım…

Aslı Güder’in 2017 tahminleri:

– Üç büyük şehrimizden iki tanesinin belediye başkanı değişecek.

– Ekranlardan, büyük Londra yangınını ve şehirdeki değişik terör olaylarını canlı yayında izleyeceğiz.

– IŞİD, Ortadoğu’dan kaçıp Afrika’ya yönelecek. Barzani, hayallerine ulaşamayacak.

– Hükümette dört bakan gidecek, yerlerine sürpriz isimler gelecek.

– 2017’de büyük İstanbul depremi için üretilen bütün senaryolar külliyen yalandır.

– Sanat dünyasında ve siyasiler arasında gazetelerin bile yazamayacağı kadar çirkin skandallar yaşanacak.

– Trump’ın İslam düşmanı ve kendinden olmayan herkesten nefret eder tavrı, ilk önce ve en başta Amerika’nın başına belalar açacak. Dünyaya ektiği rüzgar tohumları fırtına olarak kendine geri dönecek.

– İçinde gerçek aşkın ve muhabbetin olmadığı tüm ilişkiler ve evlilikler yeni senede parçalanacak.

Astrolog Aslı Güder’in 2018 yılı için tahminleri şu şekilde:

– 2018’de 3. Dünya Savaşı çıkmayacak ama 3. Dünya Savaşı’ndan çok daha beter terör eylemlerine tanık olacağız.

– Devlet hayalleri yerle yeksan olan IŞİD’in yalnız kurt hücreleri, Avrupa başkentlerinde araçlarla daha önce eşi benzeri görülmemiş katliamlar yapacak. Dikkat et, terör saldırısı değil bilhassa katliam sözcüğünü seçtim.

– Dünya ekonomilerindeki med-cezir büyük markaları da vuracak. Başta büyük şirketler olmak üzere bildiğimiz bir çok marka oldukça sıkıntılı günler yaşayacak. Ama özellikle dev bir şirketin iflası hepimizi hayrete düşürecek.

– Küresel ısınma en az terör kadar can alacak; ısınma yüzünden kopan buzul parçaları nedeniyle güneydeki sahil kentlerinde taşkınlar ve su baskınları görülecek.

– Hayvan hakları ve kadına şiddet konusunda beklenen yeni yasal düzenlenmeler bu sene yapılacak.

– 2018’de öldü diye bilinen çok ünlü bir ismin, ölmeyip bir yerde saklandığını öğreneceğiz. Dünya medyası günlerce bu olayı konuşacak.

– Yine birçok ünlü ismin intiharına tanık olacağız 2018’de.

– Değişik türlerde uyuşturucular çıkacak ve bağımlılıklar inanılmaz şekilde artacak.

– Kimliği, hedefi, amacı belli olmayan terör örgütleri, kimyasal ve biyolojik silahlarla insanların fazlaca bulunduğu AVM’lere ve toplu ulaşım araçlarına saldırılar düzenleyecek.

– Dünyanın doğusundaki bir finans başkentine tıpkı 11 Eylül’de olduğu gibi çok büyük bir terör saldırısı düzenlenecek. Tüm dünya günlerce bu olayı konuşacak.

– Yepyeni bir dinin ve daha önce hiç konuşulmayan bir dilin doğuşuna tanıklık edebiliriz.

– Siber savaşlar artacak; teknolojik operasyonlarla bazı büyük dünya başkentleri karanlıkta kalacak.

– Herkese mümkün olduğunca doğal beslenmeyi tavsiye ediyorum çünkü gıdalardan gelen virüsler yüzünden ciddi salgılar yaşanacak.

– Son olarak şunu söyleyeyim… Geçtiğimiz günlerde gazetede okuduğum “Cehennemin kapıları aralandı” cümlesi tüylerimi diken diken etti; çünkü korkarım 2018 bildiğimiz tarihin en büyük trajedilerine sahne olacak ve maalesef onu takip eden yıllarda da daha kötüleri gelecek. 2018 tarih kitaplarına insanlığın en büyük kaosunun başladığı yıl olarak geçecek.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ceza' nın Yenikapı' da ki Konseri

Ceza’ nın Yenikapı’ da ki Muhteşem Konseri…

0
Türk Rap müziğin efsane seslerinden Ceza, Kerki Solfej’in düzenlediği ''TİKTAK'la Parket Seyret'' adlı konserlerin içeriğinde Yenikapı’da ki sahnesinde, Türkçe rap müzik severleine eşsiz dakikalar...