Ana SayfaÜnlülerZor Zamanlar Geçiren Beren Saat'ten Şaşırtan İstek!

İlgili Postlar

Zor Zamanlar Geçiren Beren Saat’ten Şaşırtan İstek!

5 yıl önce evlendiği eşi Kenan Doğulu’dan boşanacağı dedikoduları çığ gibi büyüyen oyuncu Beren Saat’ten şaşırtan bir istek geldi. Detaylar Haberimizde..

Beren Saat İle Kenan Doğulu Evliliğinde Şok Karar!

Evliliğinde Zor Günler Geçiren Beren Saat’in İsteği Şaşırttı!

İstanbul Nişantaşı’nda ünlü bir kafede dijital bir platform için rol alacağı dizinin ayrıntıları için toplantı yapan Beren Saat, evliliğinde çok zor günler içerinde olsada sonunda yine kendisini işine teslim etti.

Beren Saat kimdir?

Geçtiğimiz günlerde eşi Kenan Doğulu’dan boşanma sırasında maddi bir talep de bulunmayacağı ve ayrı evlerde yaşamaya başlaması Magazin Haberleri‘nde bomba etkisi yaratmıştı. Kendi  doğum gününde önceden kazada kaybettiği eski sevgilisini unutmadığını gösteren bir paylaşım yaparak dedikodu pimini kendi elleriyle çeken Beren Saat, yeni dizisi için dizi ekibinden meslektaşları ile Nişantaşı’nda bir kafede görüştü. Beren Saat ve ekibin toplantısı tam 2 saat sürdü.

Kenan Doğulu kimdir?

Garsonlara 5 Paket Sigara Aldırdı!

Magazin mensublarının boşanacaklarına dair yöneltilen sorularına cevap vermeyen Ünlü oyuncu Beren Saat kafenin garsonlarına tam beş paket sigara aldırması şaşırttı. Beren Saat’in yüzük parmağında alyans takmamasıda göze çarptı.

Görüntülenmesine İzin Vermediler!

Diğer yandan dizi ekibi Magazin mensublarının görüntü almasını engellemeye çalışırken, daha önce  ” Bana biraz zaman verin, düşüneyim” cevabını vermişti.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler