Magazin Haberleri » Kimdir » Zeynep Doruk Kimdir?
Zeynep Doruk kimdir? Zeynep Doruk kaç yaşında ? Zeynep Doruk'un albümleri neler? Zeynep Doruk aslen nereli? Zeynep Doruk hangi burç?
Zeynep Doruk kimdir? Zeynep Doruk kaç yaşında ? Zeynep Doruk'un albümleri neler? Zeynep Doruk aslen nereli? Zeynep Doruk hangi burç?

Zeynep Doruk Kimdir?

Son zamanlarda müzik piyasasının yükselen isimlerinden. Bizleri hem sesiyle hem de şarkı sözleriyle oldukça etkileyen Zeynep Doruk kimdir? Zeynep Doruk kaç yaşında ? Zeynep Doruk’un albümleri neler? Zeynep Doruk aslen nereli? Zeynep Doruk hangi burç? Zeynep Doruk hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda sizin için yazdık.


Oğlak Burcu Ünlüler

Zeynep Doruk Kaç Yaşında? Zeynep Doruk Aslen Nereli? Zeynep Doruk Hangi Burç?

Zeynep Doruk, 1 Ocak 1992’te İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen İstanbullu olan başarılı şarkıcı Oğlak burcudur.

24 Şubat Doğumlu Ünlüler


Zeynep Doruk Kimdir?

Zeynep Doruk, 1 Ocak 1992’te İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen İstanbullu olan başarılı şarkıcı Oğlak burcudur. Zeynep Doruk, İtalyan Lisesini bitirdikten sonra 2 yıl boyunca Roma’da bulunan “La Sapienza” Universitesi Edebiyat Fakultesi Muzik ve Gosteri Sanatları bölümünde okudu. 16 yaşından itibaren 3 sene boyunca her yaz Amerikadaki New Hampshire University- School of Music’in yaz kamplarında okuyarak müzik öğrenmeye başladı. İtalyada’ki okuldan sonra İstanbula geldi ve full burs kazanarak Bilgi Universitesi İletişim Fakültesi, Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi bölümüne girdi. 2009’da üniversiteyi yüksek onur diplomasıyla bitirdi. Profesyonel müzik yaşantısına İstanbul Gelişim Orkestrası solisti olarak başladı ve 4 yıl İstanbul Gelişim solisti olarak çalıştı. Bu sıralarda oyunculuğa da merak sardı ve 39 bölüm “Hayat Bilgisi” dizisinde Aslı karakterini canlandırdı. Daha sonra 2007’de çekimlerine Bozcaada’da başlanan ve İstanbul’da devam eden “Sessiz Gemiler” dizisinde 21 bolum oynadı. 2008 yılında Ajda Pekkan’ın vokalistliğini yaptı. Zeynep Doruk, şu sıralar Sertab Erener’in ve Yalın’ın vokalistliğini yapmaktadır.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Semih Saygıner Kimdir?

Semih Saygıner Kimdir?

Ünlü bilardocu Semih Saygıner kimdir? Semih Saygıner kaç yaşında? Semih Saygıner aslen nereli? Semih Saygıner …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir