Ana SayfaDedikoduZeynep Bastık'tan Uraz Kaygılaroğlu Açıklaması

İlgili Postlar

Zeynep Bastık’tan Uraz Kaygılaroğlu Açıklaması

15 Aralık’ta merdivenlerden düşerek omurga kemiklerini kıran Zeynep Bastık, Nişantaşı’nda kontrol için geldiği hastane çıkışında objektiflere yansıdı. Sağlık durumu hakkında bilgi veren ünlü şarkıcı, oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile adının aşk dedikodularının karışmasıyla ilgili konuştu. Beş ay önce boşanan Bastık, “Yeniden evlenir misiniz?” sorusunu da yanıtladı. Zeynep Bastık’tan Uraz Kaygılaroğlu açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Sahnelere Ara Verdi

Zeynep Bastık, geçtiğimiz günlerde 2.2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımla merdivenden düştüğünü ve omurga kemiklerinin kırıldığını duyurmuştu. 29 yaşındaki sanatçı, sağlık sorunu nedeniyle bir süre sahnelere ara vereceğini belirtmişti.

“Ciddi Ağrılar Çekiyorum”

Şarkıcı, “İki gece önce merdivenlerden kayıp düşme sonucu omurga kemiklerimden iki tanesini kırmış bulunuyorum. Ameliyatlık değilim fakat bir süre korseli şekilde kemikler kaynayana kadar istirahat etmek zorundayım. Ciddi ağrılar ve harekete bağlı sancılar çekiyorum ama iyi olacağım. Bir süre konserlerde ve sivil hayatta görüşemeyeceğiz. En çok da bunun için üzgünüm. Lütfen nereye bastığınıza, sağınıza, solunuza dikkat edin. En kısa zamanda bomba gibi dönmek için ne gerekiyorsa yapacağım. Sizi seviyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Hastane Çıkışı Görüntülendi

Zeynep Bastık, Nişantaşı’nda hastane çıkışı görüntülendi. Sağlık durumu merak edilen şarkıcı, “Kontrolden çıktım. İyiymişim. Biraz daha istirahat etmem gerekiyormuş, onu öğrendim. Doktorumun kesin ve net bir direktifi var. Yılbaşında konserim vardır, iptal etmek zorundayım. Sağlık nedeniyle oldu, keyfi bir durum yok. Bu durumda yılbaşında evde olurum herhalde” şeklinde konuştu.

“Yorgundum”

Zeynep Bastık, “Ocak ayının sonuna doğru konserlere döneceğim. Hareket edebiliyorum ama sahnede performans yapmak ile hareket etmek aynı şey değil. Doktor biraz daha istirahat etmemi söyledi ve rapor verdi. Üzgününm ama iyileşmem için doktorların söylediğini yapmam lazım. Yemek yiyip, kilo alıyorum. Evdeyim, keyfim yerinde. Yorgundum, uzun süredir dinlenememiştim. Bu da evrenin bana ‘Biraz otur, dinlen’ mesajı olabilir” açıklamasını yaptı.

Zeynep Bastık’tan Uraz Kaygılaroğlu Açıklaması

Zeynep Bastık ile Uraz Kaygılaroğlu’nun kısa süren bir ilişkinin ardıdnan ayrılık kararı aldığı konuşulmuştu. Bastık’ın, oyuncunun eski sevgilisiyle mesajlaştığını görünce, ayrıldığı iddia edilmişti. Kaygılaroğlu’nun çabalarına rağmen şarkıcının barışmayı kabul etmediği öne sürülmüştü.

SnobMagazin’in haberine göre; son dönemin en dikkat çeken oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşadığı yönünde basına yansıyan haberlerin hatırlatılması üzerine ünlü isim, “Eğer bir gün bir erkek arkadaşım olursa beni severek, el ele, gururla yanında göreceğinize yemin ediyorum” dedi.

Başarılı şarkıcı, “Uraz ile arkadaşız. Çok tatlı, çok iyi arkadaşız hem de. Oluyor böyle şeyler; bu ne ilk, ne de son. Bir gün sevgilim olduğunda elini tutup, savur savura gezeceğime söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

Zeynep Bastık Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler