Ana SayfaDedikoduZerrin Özer:’’Aleyna Tilki Küstah ve Ukala’’

İlgili Postlar

Zerrin Özer:’’Aleyna Tilki Küstah ve Ukala’’

Zerrin Özer:’’Aleyna Tilki Küstah ve Ukala’’

Hülya Avşar’ın Star TV ekranlarında yayınlanan “Bir Hülya Avşar Sohbeti” programının bu haftaki konuğu Zerrin Özer hayatıyla ilgili önemli itiraflarda bulundu.

Hülya Avşar’ın Star TV ekranlarında yayınlanan “Bir Hülya Avşar Sohbeti” programının bu haftaki konuğu Zerrin Özer hayatıyla ilgili önemli itiraflarda bulundu.

“ALEYNA TİLKİ UKALA VE KÜSTAH”

Hülya Avşar’ın sesini ‘Tek başına ordu’ olarak tanımladığı Özer, genç popstar Aleyna Tilki’ye de tavsiyelerde bulundu: “Aleyna Tilki, ukala ve küstah… Bu bence çok fazla, o dozu doğru ayarlamak lazım. Ama çok beğeniyorum, yaşından büyük konuşuyor. Sempatikliği antipatikliğe dönüştürmemesi gerekiyor. Başarılı buluyorum ama..”

“PİŞMANLIK DUYUYORUM”

“Yurt dışından çok teklif geldi, annem yanıma gelmediği için kabul etmedim” diyen Özer şöyle konuştu: “Amerika’dan, Almanya’dan bir çok bağlantı kuruldu, beni Amerika’da sahneye çıkardılar herkes ayağa kalktı. İrlanda da festivale gittim, senfoni orkestrasının başındaki yetkili ülkesinde kalmam için çok ısrar etti ama annem yanıma gelmediği için teklifleri kabul etmedim. Yurt dışı defteri de o zaman kapandı; ama şimdi pişmanlık duyuyorum.”

“BİR ERKEĞE GÜVENMEM ÇOK ZOR”

Zerrin Özer 19 yaşında başına gelen tecavüz olayı ile ilgili de Hülya Avşar’a da çok özel açıklamalarda yaptı: “Uzun bir süre siyah gözlükle ekrana çıktım. Bunun nedeni insanlar gözlerimi görmesin diye… Şimdi bakıyorum da o zaman yaşadıklarım beni artık olumsuz etkilemiyor, daha da çok hırslandırıyor. Bu olaydan sonra bir erkeğe güvenmek benim için hala çok zor.”

“NEFRET EDERDİM”

Müziğe ilk başladığı yıllarda Tülay Özer’i kıskanmadığını söyleyen ünlü sanatçı hatta o dönemde ablasının meşhur şarkısı “İkimiz Bir Fidanız“ şarkısı ile dalga geçtiğini, dinlemeye tahammül edemediğini ve nefret ettiğini itiraf etti.

“ARTIK AŞK İSTİYORUM”

Çok kaliteli bir ruhla tanıştım diyerek aşka hazır olduğunu itiraf eden Özer, yeni bir ilişkiye hazır olduğunu ve aşk istediğini söyledi. Özer çocuk vurgusu da yaparak, “Çocuğumun olmasını çok isterdim. Ben iyi bir anne olur muydum, çocuğum nasıl olurdu acaba? diye çok merak ediyorum” diyerek açıklamalar da bulundu..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler