Magazin Haberleri » Ünlüler » Zehra Çilingiroğlu ‘nun Sevgilisinden Korumalı Müdahale

Zehra Çilingiroğlu ‘nun Sevgilisinden Korumalı Müdahale

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızları Zehra Çilingiroğlu’nun sevgilisinde gazetecilere korumalı müdahale geldi. 15 Ocak doğumlu olan 22 yaşındaki Zehra geçtiğimiz gün Bebek’te sevgilisi ile bir mekan çıkışı görüntülendi.


Hülya Avşar kimdir?

Kaya Çilingiroğlu kimdir?

Siz Kimsiniz de Fotoğraf Çekiyorsunuz?

Hülya Avşar’ın kızı Zehra bir süredir aşk yaşadığı iş insanı Alaattin Kadayıfçıoğlu ile önceki akşam Bebek’te görüntülendi.. Birlikte yemek yiyen Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızı ve Alaattin Kadayıfçıoğlu mekan çıkışı gazeteciler tarafından görüntülenmek istendi. Alaattin Kadayıfçıoğlu’nun koruması, görüntü almak isteyen gazetecilere sözlü ve fiziksel müdahalede bulununca ortam gerildi..

Hülya Avşar’ın Kızı Zehra Evlilik Yolunda! İlk adım atıldı!

Muhabirlerin objektiflerinin önüne elini ve kolunu koyan koruma, “Siz kimsiniz de fotoğraf çekiyorsunuz? İzin istediniz mi Zehra Hanım’dan? İzin vermediyse bir kare fotoğraf alamazsınız. Sakın o fotoğraf makinesi bir daha kalkmasın. Arabanın içini, beyefendiyi ve hanımefendiyi görüntülemeyeceksiniz” sözleriyle muhabirleri taciz etti.


Zehra Çilingiroğlu ve sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu yaşanan bu olaya müdahale etmeden arabalarına binerek uzaklaştılar.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Deniz Kuru

Avatar

İlginizi Çekebilir

Nusret Gökçe Cinsel Organı Göründü..

Nusret Gökçe’den Bomba Paylaşım! Kazayla Cinsel Organı Göründü..

Dünyaya nam salmış Sosyete kasabı Nusret, sosyal medya hesabından satın alımını yaptığı lüks bir otelde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir