Ana SayfaÜnlülerZafer Algöz'den Ozan Güven Açıklaması

İlgili Postlar

Zafer Algöz’den Ozan Güven Açıklaması

YouTube’da yayınlanan “Sorgu Odası” programına konuk olan Zafer Algöz, Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığına ilişkin çıkan haberlerle ilgili ilk kez açıklama yaptı.

Zafer Algöz Kimdir?

Ozan Güven Kimdir?

Kimse Kimseye Şiddet Uygulayamaz!

Oyuncu, “Elbette tasvip edilecek bir şey değil. Kadına, çocuğa, hayvana şiddet uygulayana lanet olsun. Ama yaşananları biz bilmiyoruz ki. Ne oldu da iş o noktaya geldi? Ozan’ı protesto ediyor senaristler. Bakıyorum; çoğunluğu kadına şiddeti körükleyen senaryoları yazan adamlar. Ayıp değil mi? Şimdi burada bir tavır gösteriyorsun. O zaman kalk ‘Ben bu senaryoyu yazmam, burada kadına şiddet var’ de. Şu anda Ozan da, o hanımefendi de eminim çok pişmandır. Kim böyle bir şeyden mutlu olabilir?” Ya da kim görüp de ‘Ben arkadaşımın arkasındayım’ diyebilir? Kimse kimseye şiddet uygulayamaz. O noktada devlet otoritesi devreye girer.” dedi.

Can Yılmaz ve Cem Yılmaz Tepki Gösterdiler mi?

Zafer Algöz, “Can Yılmaz ve Cem Yılmaz tepki gösterdiler mi?” sorusunu da şöyle yanıtladı: “Niye böyle bir olay oldu diye hepimiz üzüldük. Kalkıp da şunu demedik: ‘Arkadaşımızın yanındayız’. Böyle bir şey yok. Şu an iş yargı aşamasında. Yarın öbür gün barışıp davadan da vazgeçebilirler.”

Can Yılmaz Kimdir?

Cem Yılmaz Kimdir?

Sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiaları ile gündeme gelen ve mahkemelik olan Ozan Güven’in Babil dizisinden çıkarıldığı iddialarına ilişkin yapım şirketi açıklama yapmıştı. Ay Yapım’dan yapılan açıklamada “ Ozan Güven, yargı süreci tamamlanana kadar işe ara verme kararı almıştır” denilmişti.

Ozan Güven Babil Dizisinde Oynayacakmı? Bomba Açıklama.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler