Ana SayfaDedikoduYusuf Güney Seda Sayan'a Ateş Püskürttü: Seda Sayan ve Akılsız Ekibi!

İlgili Postlar

Yusuf Güney Seda Sayan’a Ateş Püskürttü: Seda Sayan ve Akılsız Ekibi!

Seda Sayan’ın programına konuk olan ünlü şarkıcı Yusuf Güney, adı ekranda yanlış yazılınca çok sinirlendi. Birçok aksilikle karşı karşıya söyleyen Yusuf Güney, ona söylenen hiçbir şey olmadığını dile getirdi. Sosyal medyada Seda Sayan ve ekibine ateş püskürten Güney bakın neler dedi.

Yusuf Güney Seda Sayan’a Ateş Püskürttü: Seda Sayan ve Akılsız Ekibi!

Seda Sayan Kimdir?

Zaman zaman şehitlere moral konserleri ile gündeme gelen ve herkes tarafından ayakta alkışlanan yakışıklı popçu Yusuf Güney, Seda Sayan’ın gündüz kuşağı programına konuk oldu. Birçok sıkıntı ile karşılaşan Yusuf Güney, bunları görmezden geldiğini belirtse de adı ekranda Yağız olarak yazılınca Seda Sayan  ve ekibine ateş püskürttü. Sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşıp altına uzunca bir yazı yazan Güney açtı ağzını yumdu gözünü.

Yusuf Güney, “Şimdi bu yazacaklarımı iyi okuyun Seda Sayan ve televizyonculuktan programcılıktan anlamayan akılsız ekibi. Ben dünyanın en samimi duygularıyla canımı tehlikeye atıp kelle koltukta 8 günde 16 konser verirken asker kardeşlerime sizler yapmacık sahte dünyalarınızda kim kimle nerde yakalanmış kimle basılmış kim kimi aldatmış yok hapse girmiş yok mağdurmuş yok 30 bine çantalar 100 bine pırlantalar kafasında gününüzü gün ettiniz.

Herkes kendine bu hayatta zerre lafım yok moral konserlerinden donduğum günden itibaren kafamın etini yiyip programınıza gelmem için 3 hafta dil döktüğünüzde ben naçizane yaptığım işin basında yeri yoktur. Kardeşlerime moral oldum geldim burada kapanmıştır reklam etmeye gerek yoktur dediğimde asla Yusuf bey sadece size özel bir program olacak asla magazin saçma sapan haber olmayacak. Tek konuk siz olacaksınız dediğinizde sırf moral konserlerinde çektiğim videoları paylaşınca kardeşlerimizin aileleri izlesin diye o gereksiz programınıza konuk olarak geldim .

Sayıyorum iyi okuyun birinci ayıbınız içerde kuliste 1 saat sizin saçmalıklarınızın bitmesini bekledim magazin haberlerinizde konuşup tartıştığınız ikinci ayıbınız sözüm ona asla gelen konuğunuza lafım değildir ikinci konuğu getirttiniz ona da bir şey demedim sustum sabrettim 3’üncü ayıbınız gelen konuğunuzu yani yanımdaki beyefendiyi 1 saatlik bulunduğum programda 45 dakikasında ona yer verdiniz bana tek kelime ettirmediniz.

Oradaki bulunan halkımız ve asker kardeşlerimle yaşadığım anıları mutluluğu anlatmaya , yine birey demedim sustum kalk şarkı oku dediniz onca şehitlerimiz varken ki hassas bir durum söylemim bize yakışmaz dememe rağmen birey olmaz show söyle dediniz yine kırmadım kalktım söyledim. Şarkımın yarısında alay eder gibi reklama girdiniz bana ve sanatıma dinleyicilerime en büyük ayıbı ettiniz buna da sustum bir şey demedim benim için zaten bittiniz.

Sahte dünyanızda yapmacık yalan dünyanızda yerimin olmadığını anlayıp yürüyüp gittim ama artık yeter bu kadar terbiyesizliğe susmam bu nasıl bir aptalca harekettir söyler misiniz tek kelimeyle yazıklar olsun sizin gibi insanlara yazıklar olsun.” sözlerini yazdı.

Yusuf Güney Seda Sayan’a Ateş Püskürttü: Seda Sayan ve Akılsız Ekibi!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler