Magazin Haberleri » Kimdir » Yusuf Arat Kimdir?
Yusuf Arat Kimdir?
Yusuf Arat Kimdir?

Yusuf Arat Kimdir?

“Sen Çal Kapımı” dizisinin sevilen oyuncusu Yusuf Arat kimdir? Yusuf Arat kaç yaşında? Yusuf Arat dizileri neler? Yusuf Arat filmleri neler? Yusuf Arat aslen nereli? Yusuf Arat hangi burç? Yusuf Arat hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.


Yusuf Arat Kaç Yaşında? Yusuf Arat Aslen Nereli? Yusuf Arat Hangi Burç?

Yusuf Arat 1 Ocak 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan başarılı oyuncu Yusuf Arat, Oğlak burcudur.

Yusuf Arat Kimdir?

Yusuf Arat eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Bugüne dek pek çok reklam filmi ve dizi projesinde yer alan Yusuf Arat, kadorsunda Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sabina Toziya ve Ozan Akbaba gibi usta isimlerin yer aldığı ATV ekranlarının fenomen dizisinde “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz”un 1., 2. ve 3. sezonlarında canlandırdığı “İstihbaratçı” rolü ile büyük bir çıkış yakalamıştır. 2010 yılında “Neden Silah” isimli bir kısa filmde rol alman Yusuf Arat oyunculuk eğitimini “Ekol Drama Sanat Evi”nde almıştır.


Yusuf Arat Dizileri

  • 2020- Sen Çal Kapımı
  • 2015 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

İpek Tuzcuoğlu Kimdir?

İpek Tuzcuoğlu Kimdir?

“Tövbeler Olsun” dizisinin sevilen oyuncusu İpek Tuzcuoğlu kimdir? İpek Tuzcuoğlu kaç yaşında? İpek Tuzcuoğlu dizileri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir