Cumartesi, Şubat 27, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Yürürken Takılıp Düşen Orhan Gencebay 'ın Sağlık Durumu Nasıl?

Yürürken Takılıp Düşen Orhan Gencebay ‘ın Sağlık Durumu Nasıl?

-

Türkiye’nin usta sanatçılarından olan Orhan Gencebay‘dan hayranlarını üzecek haber geldi. Evinin yakınlarında yürüyüş aparken ayağı takılıp düşen Orhan Gencebay, apar topar hastaneye gitti.Usta sanatçının sağlık durumu nedir? İşte Detaylar…



Orhan Gencebay’ın Oğlu Gökhan Gencebay Bıçaklandı!

Yürürken Takılıp Düşen Orhan Gencebay ‘ın Sağlık Durumu Nasıl?

Arabesk müziğinin mihenk taşlarından Orhan Gencebay, sevenlerini bu defa yine üzdü. Pandemi günlerinde evinin yakınlarında tek başına yürüyüşe çıkan usta sanatçı, önündeki çukuru farketmeyerek yere yığıldığı öğrenildi.

Acı İçinde Evine Döndü…

Düştüğünde sol işaret parmağı kırılan usta sanatçı Orhan Gencebay‘ın acı çekerek taksiye binip evine döndüğü ve sonrasında da evden eşiyle beraber hastaneye gittiğ öğrenildi.

Sağlık Durumu Nasıl?

Orhan Gencebay Daha önceki zamanlarda da yine boğazda yürüyüş yapıp hava almak isterken yine bir çukura ayağı takılarak düşmüş ve gündem olmuştu. TV100’ün yapmış olduğu özel haberine göre ise; özel bir hastaneye giden usta sanatçı, röntgeni çekildiği ve sol el işaret parmağının kırık olduğu için atel takılacağı öğrenildi.

Orhan Gencebay kimdir?



.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Özçelik Bestesi " Neylerim "

Bir Deniz Özçelik Bestesi ” Neylerim “

0
Geçtiğimiz yıl Eylül 'de Altın Güvercin Beste Yarışması’nda seneler evvel Fatih Erkoç ile Cem Karaca 'nın kazandığı ‘’En İyi Besteci, En İyi Söz Yazarı, En...