Ana SayfaDünyaYoutube'nin en çok izlenen 3. Kanalı bakın hangisi!

İlgili Postlar

Youtube’nin en çok izlenen 3. Kanalı bakın hangisi!

Günümüz teknoloji ve internet çağında çok önemli bir yere sahip olan sosyal paylaşım platformu: Youtube! Peki, herkesin günde en az birkaç video dahi olsun izlemek için girdiği Youtube’de Dünya’nın en çok izlenen 3.Youtube kanalı hangisi gelin birlikte haberimizden bakalım… Yapılan incelemeye göre bu youtube kanalının kaç abonesi var, kanalın  kaç izlenmesi oluyor, ne tür içerik giriyorlar ve merak edilen her şeye haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dünya’da 3. sırada!

Dünyada pek çok kişi tarafından kullanılan hem içerik üretip girilen hem de yüklenilen videoların izlendiği sosyal paylaşım platformu Youtube’de binlerce Youtube kanalı  mevcuttur. Yapılan incelemeye göre; NetD Müzik, Dünya’nın en çok izlenen 3.Youtube kanalı!

NetD’in kaç abonesi var?

Türkçe pop müzikten alternatif müziğe kadar çeşitli tarzlardaki müzik kliplerinin resmi yayın platformu olan NetD Müzik, 8,4 milyon abonesi ile Youtube’da en çok izlenen kanallar arasında yükselişine emin adımlarla devam ediyor.
Kurulduğu günden bugüne kadar 10 milyar görüntülemeyi aşan NetD Müzik, Tubefilter sitesinin haberine göre dünya genelinde en çok tercih edilen üçüncü kanal olurken ; üç yıl içinde en hızlı yükselişe sahip olan ikinci kanal oldu.

NetD’in kaç izlenmesi var?
Sıralamada T-Series ve WWE kanallarının hemen arkasından gelen NetD Müzik, 23 Oca 2014 tarihinden itibaren 18.391.575.228 görüntüleme aldı ve her geçen gün bu sayıyı arttırmaya devam ediyor. NetD müzik, 90’ın üzerinde yapım firmasına ait yeni ve resmi müzik klipleriyle sürekli güncellenen kataloğunda bulunan 7 binden fazla videoyu, kullanıcılarına aylık ortalama olarak 600 milyon defa izletiyor.

NetD’in girdiği içerik neler?

Türkçe müziği ücretsiz ve kolay ulaşılabilir olarak tüm dünyaya sunan NetD Müzik, bu başarısının yanı sıra sanatçılar ve yapım firmaları için dijital platformlarda telif yönetimini de gerçekleştirerek, eser sahiplerinin hak kaybı yaşamasının da önüne geçiyor. NetD Müzik, Türkçe pop müzikten alternatif müziğe kadar çeşitli tarzlardaki müzik kliplerinin resmi yayınları abonelerine sunuyor.

NetD’e nasıl ulaşabilirsiniz!
Dünyada en çok takip edilen ve izlenen kanalları arasında yer alan Türkçe müzik kanalı NetD Müzik’e;
www.youtube.com/netdmuzik adresinden ulaşılabiliyor.

Tubfilter haber link:
http://www.tubefilter.com/2018/01/17/30-youtube- channels-10- billion-views/

.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler