teensexonline.com
Ana SayfaDedikoduYeşim Salkım: "Onun Gözünde Ben Bir Eşyaydım"

İlgili Postlar

Yeşim Salkım: “Onun Gözünde Ben Bir Eşyaydım”

Ünlü sanatçı Yeşim Salkım, hayatından en önemli kesitleri YouTube’da Katarsis X-tra’da Gökhan Çınar’a anlattı. Çarpıcı Detayları ile Yeşim Salkım Açıklaması Haberimizde..

Yeşim Salkım: “Onun Gözünde Ben Bir Eşyaydım”

Son zamanlarda sansasyonel çıkışlarıyla gündemden düşmeyen şarkıcı  Yeşim Salkım, iş adamı Hakan Uzan ila olan evliliğine dair “Onun gözünde ben bir eşyaydım” ifadesiyle gündemde bomba etkisi yarattı..

Yeşim Salkım kimdir?

“Evlendiğim Gün ‘Ben Ne Yaptım'”

Gökhan Çınar’ın YouTube’da beğeniyle izlenen programına misafir olarak katılan Yeşim Salkım, iş insanı Hakan Uzan ile olan evliliğiyle ilgili; “Evlendiğim gün ‘Ben ne yaptım’ dedim. Ben onun gözünde bir eşyaydım. Evlenmiştik ve bitmişti. Her evliliğimin sonunda özgürlüğümü seçtim. İhanet tanıdığım bir histi. Benim ailem de böyle yıkıldı. Kaç yaşınızda olursanız olun, eğer geçmişinizdeki yaralar kapanmamışsa çok derin izler bırakıyor. O yüzden ben de bunlardan ne kadar kaçtıysam hep yakalandım. Dedim ki bunun devamı gelecek ve burada bitecek” samimi itiraflar yaptı.

Ünlü sanatçı, evlilikle bir yere ait olduğu duygusunun hiç olmadığını anladığını da ekledi.

Yeşim Salkım: “Benim O Kadına İhtiyacım Var”

Yaşamına dair çarpıcı açıklamalar da yapan ünlü sanatçı Yeşim Salkım;

“Başkalarına benzemediğimi biliyorum. Hep de böyle kaldım. Küçük kız çocuğu hala içimde. Biraz yaralanmış, acı çekmiş, kırılmış, darbeler almış ve çok ağlamış olsa da yine de o kadını çok seviyorum. Benim o kadına ihtiyacım var” şeklinde dile getirdi..

Yeşim Salkım Öfke Kustu: Sahtekarsınız

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler