Ana SayfaDizilerYeni gününde yeni saatinde, "Ver Elini Aşk"

İlgili Postlar

Yeni gününde yeni saatinde, “Ver Elini Aşk”

Kanal D’nin başrollerini Ali İl, Sevda Erginci ve Köksal Engür’ün paylaştığı sevilen dizisi “Ver Elini Aşk” artık Salı akşamları merak edilen yeni bölümleriyle seyirci ile buluşacak. Ver Elini Aşk’ın yeni bölümünde neler yaşanacak, dizisinin konusu ve daha fazlana haberimizden ulaşabilirsiniz.[irp]

“Ver Elini Aşk” Yeni bölümünde…

Kanal D ekranlarında 21 Kasım Salı akşamı ekrana gelecek olan “Ver Elini Aşk”ın yeni bölümünde: “Gördüğü fotoğraf karşısında çok sinirlenen Kaan, Ayperi’den hesap sorar. Kaan’a karşı çok mahcup olan Ayperi Kaan’ın gönlünü almak için çeşitli yollar dener. Ayperi’nin peşinden koşmasından memnun olan Kaan’ın kolay kolay yelkenleri suya indirmeye niyeti yoktur. Kiraz yaptığı hırsızlığın sebebini konaktakilere açıklamak zorunda kalmış ve Emin Ağa duydukları karşısında geçmişteki hesaplaşmaları hatırlayarak sinir krizi geçirmiştir. Emin Ağa’nın Lalin ile yaptığı anlaşma sayesinde Lalin Oğuz’un evine yerleşmesiyle ikili arasında işler de karışır. Hayri’ye yardımcı olmaya çalışan Kaan, ezeli düşman olan Emin Ağa ve Hayri’nin karşı karşıya gelmesine sebep olurken asıl bu buluşmanın beklenmeyen şahidi Ayperi’dir…” yaşanacak.

“Ver Elini Aşk” dizisinin konusu

Dizide, tek gecelik ilişki yaşayan ve bu ilişkisinden bir çocuk sahibi olan çapkın Kaan ile ablasını aramak için İstanbul’a gelen Ayperi’nin hikayesi anlatılıyor. Su Bebek için dadılık yapacak Ayperi, Kaan ile sürecek uzun yaşantısında olaylar çok farklı boyutlara ulaşıyor.

Yeni günü yeni saatinde Kanal D’de…

Salacak Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin yönetmenliğini Bora Onur, senaryosunu Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in üstlendiği dizi Ver Elini Aşk’ın yayın günü değişti.Ver Elini Aşk, Kaan’a karşı çok mahcup olan Ayperi Kaan’ın gönlünü almak için çeşitli yollar deneyeceği yeni bölümü ile artık her Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de ekranlarında izleyenleriyle buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler