Ana SayfaDizilerYeni Bir Dizi Daha Geliyor:Masal Çiçeği!

İlgili Postlar

Yeni Bir Dizi Daha Geliyor:Masal Çiçeği!

Şubat ayında Kanal D ekranlarında olması beklenen Masal Çiçeği  dizisinin setinin nereye kurulacağı da belli oldu. Tam kışın  bastırdığı ocak ayında çekimlere başlayacak Masal Çiçeği dizisinin kışların oldukça ılık geçtiği Alanya’da çekileceği öğrenildi.

Yeni dizi masal çiçeği nerede çekilecek?

Alanya bölgesi her ne kadar turistik bir bölge olsa da ne yazık ki dizilerin çekim yaptığı yerlerden biri olarak çok tercih edilmiyor. Alanya da son olarak Keloğlanın Anası isimli bir dizi sinema filmi çekilmiş ve yerel halktan çok fazla ilgi görmüştü.

Son dönemde sahil bölgelerimizden Bodrum’da Bodrum Masalı dizisi ve Fethiye’de Bir Umut Yeter dizisi çekilmiş ve izleyicinin çok fazla dikkatini çekmişti. İzleyici artık İstanbul veya daha önce hazırlanmış dizi platolarında çekilmiş dizileri izlemek istemiyor. Bunun yerine televizyonda dizisini zevkle izlerken güzel tarihi bölgeleri, mekanları veya doğal güzellikleri de izlemek istiyor. Bu nedenle bir çok dizi önce İstanbul dışında sete başlıyor sonra seti izleyicisini mutlu ettikten sonra İstanbul’a taşıyor.

Şuanda Masal Çiçeği dizisinin kalıcı olarak mı yoksa geçici olarak mı Alanya’ya set kurma hazırlığında olduğunu bilmiyoruz ama Masal Çiçeği  dizisi için Alanya merkeze ve farklı bölgelerine hazırlıklar yapılıyor. Masal Çiçeği dizisine imza atan oyuncular ise setin Alanya’da olacağı konusunda bilgilendirildi. Alanya’dan İstanbul’a direk uçuşlar olduğu için bir çok oyuncu setin Alanya’ya kurulacak olmasına takılmıyor.

Masal Çiçeği dizisi için şuana kadar Uğur Yücel, Macit Koper ve Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi dev isimler ile anlaşma imzalandı.

Masal Çiçeği dizisi T Company isimli yeni dizi şirketini ilk projesi olacak bu nedenle yapımcı Bülent Turgut Masal Çiçeği dizisinde her şeyin kusursuz olması için gece gündüz çalışıyor. Masal Çiçeği dizisinin senaryosu da Altuğ Küçük yazarken yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak olacak.

Masal Çiçeği dizisinde bir intikam hikayesi anlatılacak ve dizi kriminal drama türünde olacak.

Yeni bir dizi geliyor: Masal Çiçeği… Bakın kimler oynayacak?

Son olarak Kalbimdeki Deniz dizisinde oynayan Yeşim Ceren Bozoğlu ile Nefes Nefese dizisinin ardından Muhteşem İkili dizisinde konuk oyuncu olan Uğur Yücel’in oynayacağı yeni bir dizi geliyor.

Ömer Faruk Sorak’ın yöneteceği ‘Masal Çiçeği’ güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.

Kanal D’nin şubat ayında ekrana getirmeyi planladığı iddialı dizisi ‘Masal Çiçeği’nin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Ömer Faruk Sorak’ın yöneteceği, T Company imzalı dizinin cast direktörlüğünü Gülden Avşaroğlu yapıyor.

Oyuncu kadrosu için titiz bir çalışmanın yürütüldüğü dizi için geçen hafta Uğur Yücel, Zeynep Eronat, Macit Koper, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Gözde Çığacı ile anlaşılmıştı. Altuğ Küçük’ün kaleme aldığı kriminal drama türündeki dizinin kadrosuna son olarak Mesut Akusta da katıldı.Dört sezon süren Karagül dizisinde oynadığı Kendal Ağa rolüyle fenomen olan usta oyuncu Akusta, ‘Masal Çiçeği’ projesinde Rıza karakterine hayat verecek. Uğur Yücel’in ‘Fikret’, Zeynep Eronat’ın ise Fikret’in eşi Songül karakterlerini canlandıracağı dizinin çekimlerine aralık ayında başlanacak. (Medyatava-Birsen Altuntaş)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler